Mobil

Samsung firmasından ekran hamlesi

Daha iyi dokunmatik ekran üretmek isteyen Samsung yeni ekranını ilk olarak hangi telefonda kullanacağı ve yeni ekranın neler getireceği belli olmaya başladı.

Samsung firması dünyada akıllı telefon pazarında çok önemli bir yere sahip bir firma. Ayrıca Samsung bu konuda yapmış olduğu üst düzey özelliklere sahip olan telefonlar sayesinde çok fazla satış yapmaktadır. Ancak Samsung firması telefon modellerinde kullandığı bazı parçaları başka firmalara yaptırıyor. Bu ise firmanın ürünlerinde daha çok masraf etmesine neden oluyor. Ancak bu yeni hamlesi ile Samsung firması çok daha ucuza telefonlar yapabilecek. Samsung yapacağı bu hamle ile üreteceği yeni ekranları ilk kez Galaxy S7 modelinde kullanacak. Bu firma yaptığı hamle ile çok daha fazla kar etmeyi amaçlıyor. Ayrıca Samsung zaten birçok parçasını kendisi üretiyor. Sadece sınırlı sayıdaki bazı parçaları bazı firmalara ürettiriyor. Yaptığı bu yeni hamle sayesinde çok daha fazla parçayı kendisi üretmiş olacak. Firmanın yaptığı bu hamle ile birçok firmanın telefonlarına fiyat yönünden fark atacaktır. Ayrıca firma yapacağı en iyi model olacak Galaxy S7 modelini daha ucuza mal ederek çok daha fazla satmayı hedefliyor olabilir. Samsung firmasının bu yeni hamlesinin nasıl bir sonuç vereceği ve firmayı bu kararın nasıl etkileyeceği yakında belli olacaktır.

[baslik]Başarılı Olmazsa Ne Olacak[/baslik]

Samsung firmasının yaptığı bu hamle başarılı olmazsa bu firma için çok kötü sonuçlara yol açabilir. Çünkü yapacağı bu hamlenin başarıya ulaşmaması sonucunda firmanın satışları düşebilir. Örneğin yaptığı ekran sorun çıkarırsa bu firmanın kamuoyu önündeki durumunu çok kötü etkileyecektir. Ayrıca satışlarının düşmesine de neden olacaktır. Bu yüzden Samsung firması bu konuda çok dikkatli ve titiz davranmalı. Zaten firma kendisini temsil edecek olan en iyi modeli için basit bir ekran yapacak gibi de durmuyor. Samsung firması yapacağı bu dokunmatik ekran sayesinde rakiplerinden daha iyi bir konuma gelmek de istiyor. Samsung yakın bir tarihte çıkaracağı Galaxy S7 modelinde uygulayacağı bu yeni sistemin iyi mi kötü mü sonuç vereceğini bekleyip göreceğiz. Bu yeni model ile Samsung firması büyük kar etmeyi ve telefonu dünya çapında çok fazla satmayı hedefliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı