Foto GaleriHaberlerİnternet

İnternet Hızı Artırmak için 10 Farklı Yöntem

Özellikle bilgisayar oyuncularının sıklıkla yaşadığı internet bağlantı hızı sorununun çözümünde sizlere internet hızı artırmak için 10 farklı yöntem sunuyoruz. 

Günümüzde internetin kullanılmadığı bir yer yok gibi. Artık tüm iş yerlerinde ve evlerde internetin kullanılması nedeniyle internet hızı hayatımızda büyük önem taşıyor. Yavaş bir internet ile pek çok işimizi yapmak uzun zaman alıyor. Özellikle iş amaçlı kullananlarda bu durum daha fazla görülüyor. Peki internet bağlantımızın hızını artırmak için neler yapabiliriz?

Bu yazımızda sizlere internet hızını artırmak için 10 farklı yöntemi açıklıyoruz. İşte bu yöntemler;

1) Kullandığınız Servis Sağlayıcısını Çok İyi Seçmelisiniz

Ülkemizdeki intenernet servis sağlayıcıları rezalet durumda ve kullanıcılarının haklarını çok fazla önemsemiyorlar. Özellikle internetinizi alırken sözleşmenize 8 Mbite’e kadar gibi ifadeler ekleyerek internetinizi çok düşük hızlarda sizlere sunuyorlar. Gerek altyapının yetersiz olması gerekse verimsiz müşteri hizmeti de tüm bu sorunların cabası. Tüm bunlar yetmezmiş gibi “Adil Kullanım Kotası” saçmalığı da bizlere tatlı olarak sunuluyor.

Bu nedenlerden ötürü eğer Türkiye’de yaşıyorsanız servis sağlayıcı konusunda çok fazla bir şansınız bulunmuyor. Fakat yine de siz internet paketinizi almadan önce geniş çaplı bir araştırma yapıp en iyisini bulmaya çalışın.

servis-saglayicisi

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı