Yayın akışı

Piyano Çalmayı The One ile Öğrenebilirsiniz

Indiegogo üzerinde başlayan kampanyada piyano öğrenmek isteyenler için yeni bir yöntem sunuluyor. The One isimli akıllı piyanonun detayları haberimizde. 

Piyano öğrenmek uzun ve zorlu bir süreç. Piyano için tam anlamı ile öğrenmek ve kendini bu yönde geliştirmek isteyenler için ise mutlaka özel derse ihtiyaç duyulan veya konservatuar okunması gereken bir çalgı diyebiliriz. Fakat artık bunu öğrenmenin daha kolay bir yolu var. O da The One isimli elektronik piyano.

iPad veya iPhone‘a bağlanarak çalışan bu piyano sizleri şarkı için hangi tuşa basmanız gerektiğini göstererek eğitiyor. Kendi uygulaması üzerinden çalışan piyano ayrıca pek çok şarkıya özel dersi de bünyesinde barındırıyor. Dilerseniz oyun şeklinde olan dersler ile öğrenme sürecinizi daha zevkli bir hale getirebilir veya istediğiniz bir şarkının notalarını indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz notaların fiyatlarının ise çoğu zaman 1 dolar diğerlerinin de bedava olduğunu görebilirsiniz. Bu da bu piyanonun avantajlarından bir tanesi. The One’nın tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı