MobilYayın akışı

Xiaomi artık Avrupa ve Amerika’da !

En iyi performans ve en ucuz fiyatın birleştiği Çin kökenli ünlü akıllı telefon şirketi Xiaomi artık Avrupa ve Amerika’da satılacak. 

Xiaomi firması herkesin bildiği fakat ne yazık ki sadece uzakdoğu ülkelerinde satıldığı için kolay kolay ulaşamadığı akıllı telefonlar üretiyor. Dünyanın en büyük 5 telefon üreticisinden birisi olarak gösterilen firma donanım olarak oldukça üstün ve düşük fiyatlarda akıllı telefonları ile ünlenmiş durumda. Alınan son haberlere göre de artık Avrupa ve Amerika’ya açılıyor.

Şirket satışlarını 18 Mayısta Amerika’da 19 Mayısta ise İngiltere, Fransa ve Almanya’da internet üzerinden başlatacak. İlk olarak aksesuarları satışa çıkarak olan Xiaomi bir süre sonra akıllı telefonlarını da çıkarmayı planlıyor. Fakat gerekli izinleri alması gerektiğinden bu biraz zaman alacak gibi görünüyor. Daha sonraki dönemlerde de diğer Avrupa ülkelerinde Xiaomi marka telefonları görebiliriz.

xiaomi-logo

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dünya devi alibabadan yüklü miktarda yatırım geldiği duyuruldu. Umarım xiaomi türkiye’de de başarıya ulaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı