ProgramYayın akışı

Spotify ücretli olabilir

Ücretsiz müzik servisi Spotify yakın bir süre içerisinde tamamen ücretli hale gelebilir ! 

Spotify hakkında alınan son haberler kullanıcıları üzülecek gibi görünüyor. Bilindiği üzere gelirlerini reklamlar sayesinde kazanan Spotify hem ücretli hemde ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Fakat ücretsiz olan kısmı yakın bir süre içerisinde kaldırılabileceği konuşuluyor. Bunun nedeni olarak ise Apple gibi dev teknoloji şirketlerinden baskı alması olarak gösteriliyor.

Ayrıca Cupertinolu gibi yeni tanıtılması beklenen müzik servisleri de bulunuyor ve bu servislerin en büyük rakibi ise Spotify. Bu da bu ünlü müzik servisinin daha fazla ücretsiz hizmet sağlayamamasına yol açacak. Oldukça üzücü bir durum.

Açıklanan bir diğer haberde ise bundan sonra Spotify’ın sadece 3 aylık bir ücretsiz üyeliğe sahip olacağı yönünde. Bundan sonra ise aylık ücret ödeyerek hesabın açık kalması sağlanacak. Toplam üyelerinin %75’inin ücretsiz sürüm kullandığını düşünecek olursak bu durum Spotify için çok ağır bir darbe olabilir.

Spotify’ın Touch Preview videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı