HaberlerYayın akışı

Apple mağazasında zehirli paket

Apple mağazalarının Amerika’da bulunan Del Monte Alışveriş merkezi şubesinde zehirli paket yüzünden çalışanlar hastaneye kaldırıldı ! 

Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan Del Monte Alışveriş merkezi Apple mağazasına geçtiğimiz günlerde şüpheli bir paket geldi. Paketi açan görevli kısa bir süre içerisinde zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Bunun ardından aynı zehirlenme belirtileri diğer çalışanlarda da görülmeye başlayınca mağaza karantinaya alındı.

Şüpheli paket yangın ve hazmat(tehlikeli madde) yetkilileri tarafından incelendiğinde dış kısmına sonradan zehirli bir maddenin bulaştığı ortaya çıktı. Bu maddenin mikroorganizmaları öldüren bir dezenfektan olan  organik peroksit  olabileceği ve  FedEx dağıtım merkezinde bulaşma olduğu düşünülüyor.

Şu anda Apple mağazası ile aynı yerde bulunan yemek mağazalarından 3 tanesi daha karantinaya alınmış durumda. Diliyoruz ki çalışanlar kısa süre içerisinde sağlıklarına kavuşurlar.

apple-zehirli-paket1

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı