ProgramYayın akışı

Skype Translator geliyor

Skype üzerinden eş zamanlı olarak dil çevirebilen  Skype Translator’ın önizleme sürümü yayınlandı. 

Microsoft‘un internet üzerinden görüntülü görüşme programı olan Skype için yepyeni bir özellik geliyor. Artık bundan sonra Skype Translator ile dilini bilmediğimiz yabancı kişilerle konuşabileceğiz. Eş zamanlı olarak çeviri yapan Skype Translator için uzun bir süre önce tanıtım yapılmış fakat program henüz piyasaya sürülmemişti. Bugün alınan bir habere göre programın önizleme sürümü tüm internet kullanıcılarına açılmış durumda.

Windows Uygulama Mağazası üzerinden indirebileceğiniz  Skype Translator şu anda sesli olarak sadece İngilizce ve İspanyolca dilleri arasında çeviri yapabiliyor. Fakat kendisini hızla geliştirmeye devam eden Skype’ın dil desteğinin zamanla artacağını söyleyebiliriz. Yazılı çeviride ise 40 adet dil desteği şu anda mevcut.

Yalnız programı kurmadan önce bilmeniz gereken önemli bir bilgi bulunuyor. Skype Translator Sistem Gereksinimleri içerisinde işletim sistemi olarak sadece Windows 8.1 bulunuyor. Yani Windows 7 ve altı işletim sistemlerinde bu programı ne yazık ki kullanamıyoruz.

 Skype Translator ön izleme sürümünü indirmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

skype-translater-onizleme

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı