OtomobilYayın akışı

Yeni Bugatti Chiron özellikleri sızdırıldı

Şu anda en hızlı arabayı üretmesi ile ünlü olan Bugatti, son modeli olan Chiron özelliklerini bizlere Car Magazine dergisi açıkladı. 

Bugatti denildiğinde akıllarımıza ilk olarak akıl almaz bir hıza çıkabilen Bugatti Veyron geliyor değil mi? Dünya üzerinde bu arabalardan sadece 450 tane bulunuyor. Ve bu modellerin sonuncusu da geçtiğimiz günlerde Cenevre’de bir otomobil fuarında toplamda 2,3 Milyon Euro’ya satıldı.

Bunun üzerine Bugatti hayranları yeni geliştirilen arabanın nasıl olacağını uzun bir süredir merak ediyorlardı. Beklenen haber Car Magazine dergisi tarafından geldi. Habere göre Chiron üzerinde 1500 beygir gücünde bir motor bulunacak ve toplam çıkabileceği hızı 463 kilometre olacak. Bu da demek oluyor ki şimdiye kadarki üretilmiş olan en hızlı Bugatti üretiliyor. Araç 0-100 kilometreye 2 saniye içerisinde çıkabilecek. Aracın diğer detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. Merakla bekliyoruz.

chiron-bugatti

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı