Video Galeri

Quick Charge 2.0 için video yayınlandı

Qualcomm tarafından geliştirilen hızlı şarj teknolojisi Quick Charge 2.0 için bir tanıtım videosu yayınlandı. 

Günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının uğraştıkları en büyük sorunlardan bir tanesi olan kısa şarj süresi Qualcomm ile bir nebze de olsa çözüme kavuşuyor. Akılı telefonların çok hızlı bir şekilde şarjını doldurabilen bu yeni teknoloji ile şarj bittiği anda dakikalar içerisinde tekrardan %100 seviyeye getirebileceğiz.

Videoyu izlediğimizde 2 farklı standart adaptör ile Quick Charge 2.0 adaptörünün karşılaştırıldığını görüyoruz. İlk 10 dakika içerisinde diğer iki adaptör %6 ve %9 doldururken Quick Charge 2.0 adaptörü % 14 seviyesine getiriyor. Daha sonra 20. dakikada bu şarj seviyelerinin %10, %17 ve %26 olduğunu görüyoruz. Yarım saat dolduğunda ise şarjlar %16, %24 ve %38 oluyor. Son olarak 40. dakikada %22, %32 ve %50 ile video son buluyor.

Yani Quick Charge 2.0 adaptörü bize %75 daha hızlı şarj imkanı sağlıyor. Tabi ki bunun önümüzdeki günlerde yeni versiyonları ile daha da artabileceğini söyleyebiliriz.

İşte Quick Charge 2.0 için yayınlanan video;

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı