MobilSosyal Medya Haberleri

Messenger artık bağımsız

Facebook’un mobil cihazlardaki mesajlaşma uygulaması sosyal artık bağımsızlığını ilan ederek sosyal medyadan kendini ayırdı. 

Facebook‘un mobil uygulaması bildiğiniz üzere mesajları içermiyordu. Birilerine akıllı telefonumuzdan mesaj atabilmemiz için Messenger isimli uygulamayı indirmek zorundaydık. Fakat bugün alınan bir habere göre Messenger artık Facebook’tan tamamen ayrılabilir.

Facebook üzerindeki kullanıcı sayısının her geçen gün biraz daha azalması Mark Zuckerberg‘ı endişelendirmiş olmalı. Çünkü Messenger uygulaması bağımsız bir mesajlaşma uygulaması yapılmak isteniliyor. Bildiğiniz üzere WhatsApp şu anda dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Sanıyoruz ki Zuckerbergde Messenger için bunun gibi bir proje geliştiriyor.

Şu an için eski halini koruyan Messenger, güncelleme ile birlikte Facebook’tan ayrılıcak. Fakat bunun ne zaman gerçekleşeceği şu an için net değil. Bu gerçekleştikten sonra Facebook kullanmayan kişilerde Messenger kullanabilecekler. Daha sonra ise bir mesajlaşma uygulamasında olması gereken bazı özellikler de eklenecek.

Yeni Messenger hakkındaki haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

facebook-calisan

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı