Yayın akışı

Xiaomi’den akıllı ayakkabı geliyor

Akıllı cihazların oldukça popüler olması her geçen gün yeni bir tanesinin üretilmesini sağlıyor. İşte Xiaomi tarafından üretilen yeni akıllı ayakkabı. 

Çin kökenli bir firma olan ve ürettiği akıllı telefonlar ile sektörden büyük bir pay almayı başarabilen Xiaomi şimdide akıllı ayakkabı işine başlamış durumda. Li-ning adlı ayakkabı firması ile ortaklaşa geliştirdikleri ayakkabının fiyatının ise oldukça düşük olması bekleniyor.

Xiaomi hedef olarak düşük fiyatlı ürünleri satışa sunarak tüketicileri kolay yoldan akıllı cihaz sahibi yapmayı düşünüyor. Bunun için de daha önceden piyasaya sürmüş olduklar 13 dolar fiyat etiketine sahip olan Mi Band isimli akıllı bilekliği gösterebiliriz.

Yeni geliştirilen akıllı ayakkabı, üzerindeki çipler yardımıyla elde ettiği verileri akıllı telefonumuzda bulunan uygulamaya gönderecek. Bu sayede spor sırasında neler yaptığımızı detaylı olarak görebileceğiz. Ayakkabının yeni detayları önümüzdeki günlerde belli olacak.

xiaomi-logo

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı