Mobil

Beklenen güncelleme geldi ! İşte iOS 8.2

Apple kullanıcılarının beklediği iOS 8.2 güncellemesi en sonunda bugün yayınlandı. 

Bugün Apple kullanıcılarını sevindirecek bir gelişme yaşandı ve iOS 8.2 güncellemesi yayınlandı. Gelen yenilikler içerisinde ilk olarak gözümüze yeni yüklenen Apple Watch uygulaması takılıyor. Uygulama iPhone 5 ve üzeri modellerini destekliyor. Apple’ın uygulamayı direk olarak güncelleme ile birlikte bize sunmasının en büyük nedeni ise Apple Watch satışlarını artırmak. Uygulamayı telefonunda gören kullanıcılar akıllı saat için şimdiden gözlerini Apple Store üzerine dikmiş durumdalar.

En düşük iPhone 4S ve iPad 2 modellerini destekleyen yeni iOS 8.2 güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler şunlar ;

ios-8.2

Bu yenilikler içerisinde ilk olarak gözümüze yeni gelen Apple Watch uygulaması takılıyor. Uygulama iPhone 5 ve üzeri modellerini destekliyor. Apple’ın uygulamayı direk olarak güncelleme ile birlikte bize sunmasının en büyük nedeni ise Apple Watch satışlarını artırmak. Uygulamayı telefonunda gören kullanıcılar akıllı saat için şimdiden gözlerini Apple Store üzerine dikmiş durumdalar.

Cihazınızı güncellemek için Ayarlar – Genel – Yazılım Güncelleme sekmesini kullanabilirsiniz. Fakat güncelleme yaparken herhangi bir Wi-Fi’a bağlı olduğunuzdan emin olun. Aksi halde bu kadar büyük bir güncelleme tüm internet paketinizi bitirecektir.

Ayrıca dışarıdaysanız telefonunuzun şarja takılı olduğundan ya da şarınızın tam olduğundan emin olun. Güncelleme sırasında şarjınız biterse güncellemeniz yarım kalacak hatta cihazınızı riske atmış olacaksınız.

apple

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı