Mobil

Kar altında 5 gün kalan iPhone çalıştı

Amerika’da karın ve buzun içerisinde 5 gün boyunca kalan ve en sonunda birisi tarafından bulunan iPhone sanki hiçbir şey olmamış gibi çalıştı. 

Brooklyn’de oturan  Michael McWatters, her gün yaptığı gibi kızları ile yürüyüş yapıyordu. Fakat bir kış günü yerde karın içinde kayıp bir iPhone buldu. Kar ve buzun içerisinden telefonu çıkaran Michael telefonun tamamen ıslanmış ve yarı donmuş halde olduğunu fark etti.

Üzerinde herhangi bir koruyucu kılıfında bulunmaması telefonun bozulmuş olma ihtimalini artırıyordu. Fakat Michael cihazı şarja taktığında dolduğunu ve açıldığını gördü. Hatta iPhone hiçbir şey olmamış gibi çalışmaya başladı. Özellikle iPhone modellerinin suya karşı oldukça hassas olduğunu biliyoruz. Fakat burada telefon sahibinin oldukça şanslı olduğunu söylemeliyiz.

Telefonunu kaybettiğini iPhone’nuna mesaj gönderen telefon sahibine giden Michael telefonu sorunsuz bir şekilde teslim etti. Telefonunu 5 gün önce kaybettiğini açıklayan telefon sahibi bu olaya oldukça şaşırmış olmalı.

iphone-kar-abd

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı