Advertorial

Bilgisayar Hızlandırma ve Temizleme Programı

Advanced SystemCare, bilgisayarınızın performansını arttırmak için sürekli olarak kullanabileceğiniz bir sistem temizleme ve optimize etme yazılımıdır, içerisinde yer alan gelişmiş fonksiyonlar sayesinde normal şartlarda bilgisayarınızın bilmediğiniz birçok özelliğini basit bir arayüz sayesinde optimize edebilirsiniz. Programın da yardımıyla bilgisayarınızdan kaldırma konusunda güçlük çektiğiniz tüm yazılımları kaldırabilir ve bilgisayarınızın başlangıcında hangi programların çalışıp hangilerinin çalışmayacağını ayarlayabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın ilk açılış aşamasından gereksiz yazılımları kaldırarak, bilgisayarınızın çok daha yüksek bir performans ve verim ile başlangıcı yapmasını sağlayabilirsiniz.

Advanced SystemCare’I çalıştırdığınıda bilgisayar sağlığını gösteren monitor size bilgisayarınızın sağlık durumu hakkında gülücükler ile rapor sunar. Bu raporun akabinde de hangi işlemleri yaptığınızda bilgisayarınızın hangi performansa kavuşacağını gösterir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ise bilgisayarınızı daha yüksek bir performans ile kullanmaya başlayabilirsiniz.
Program size sadece bakım ve onarım değil aynı zamanda zararlı yazılımlar konusunda da destek sunuyor. Tek bir tıkla tarama yaparak bilgisayarınızın içerisinde zararlı yazılım aranmasına yardımcı olabilir ve bulunan zararlı yazılımların yine aynı şekilde kolayca ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Birçoğumuz için oldukça can sıkıcı olan internet tarayıcılarımıza yerli yersiz eklenen araçları kaldırmak için de Advanced SystemCare bize oldukça gelişmiş seçenekler sunuyor. Bu seçenekler sayesinde zararlı gördüğümüz veya kullanımımıza engel olan her türlü eklenti veya aracı tarayıcılarımız içerisinden kolaylıkla kaldırabiliyoruz.

Advanced SystemCare piyasada rakiplerine oranla hem ücretsiz olan hem de size oldukça kaliteli bir arayüz eşliğinde kolay bakım ve optimize imkanı sunan sayılı yazılımdan birisidir. Kısa zaman aralıkları ile bilgisayarına bakım yapmak isteyenlerdenseniz, her bilgisayarın içerisinde muhakkak yer alması gereken Advanced SystemCare’i indirip sisteminizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Advanced systemcare indir

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı