MobilYayın akışı

Tinder Premium geliyor

Yeni kişiler ile tanışabilme uygulaması Tinder için ücretli bir sürüm geliyor. Tinder Premium hesabının avantajları haberimizde. 

Son yıllarda oldukça gündemde olan Tinder için ücretli hesap geliyor. 2012 yılında piyasaya çıkan uygulama çıktığı günden bu yana kullanıcı sayısı o kadar çok katlamış durumda ki geliştiriciler en sonunda paralı sürümü de bizlere sunmuş durumda.

Peki Tinder Premium ile bize gelen avantajlar neler olacak? Öncelikle bu sürümün en güzel özelliğinin geri dönebilme olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bildiğiniz üzere geçtiğiniz bir kişiye normal hesap ile hiçbir şekilde geri dönemiyorsunuz. Bu problem sona ermiş gibi görünüyor. Örneğin birisini beğendiniz fakat yanlışlıkla çarpıya tıkladınız. Bu özellik ile belkide hayatınızın aşkını elinizden kaçırmamış olacaksınız.

Pasaport özelliği ise Tinder hesabınızı tüm dünyaya açıyor. Normalde karşınıza gelen kişiler size yakın olan ve etrafınızdaki kişilerden oluşuyor. Pasaport ile tüm dünyadaki Tinder kullanıcıları ile karşılaşabileceksiniz. uygulama içerisindeki gösterilen reklamlar ise doğal olarak Premium sürümde ortadan kalkmış durumda.

tinder

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı