DonanımİncelemeYayın akışı

Logitech G602 inceleme

Kablosuz oyun deneyimine hazır olun. Bu yazımızda sizlerle oyuncu faresi Logitech G602 ‘in tüm detaylarını inceliyoruz. 

250-2500 dpı arasında ayarlanabilen oyuncu faresi Logitech G602 bu özelliği ile bizlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyor. Farklı oyun türlerine göre farenizin hızını dps ayarı ile değiştirebiliyoruz. Örneğin FPS oynarken en son dps ayarında daha rahat oynayabilirsiniz. Baktınız sadece kart oyunu oynuyorsunuz. O zaman düşük fps’lerde çalıştırabilirsiniz. Yada oyun oynamazken de bu fps’yi düşürmeniz sizin için daha iyi olacaktır çünkü fare yüksek dps ayarında daha hızlı hareket eder ve bilgisayar ayarlarından onu düşürmek zorunda kalırsınız.

Öncelikle G602 kablosuz bir oyuncu faresi. Bu nedenle ilk etapta bu fareye ön yargı ile yaklaşılabilir. Oyuncu fareleri genellikle kablolu olur çünkü bu sayede daha kısa sürelerde daha hızlı tepki verebilirler. Fakat G602 oldukça yüksek dps değerlerine sahip olduğu için böyle bir sorunu kalmıyor. 3 metreye kadar 2.4 GHz frekansta kablosuz olarak bağlanabilen farede eğer uzatma kablosunu kullanırsanız bu mesafe daha da artıyor. Ama bana sorarsanız buna hiç gerek yok çünkü oyun oynarken zaten bilgisayarın başında oluyoruz. Ancak bilgisayarı büyük bir televizyona falan bağladığınızda belki o zaman kullanılabilir. Unifying alıcı ile aynı zamanda Logitech‘in diğer kablosuz donanımlarını da aynı bilgisayara bağlayabiliyoruz.

logitech-g602-oyun-faresi

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı