AdvertorialMobil

Casus Telefon Programı ile sevdiklerinizi takip edin

Cepcasusu adlı casus telefon uygulaması ile artık yakınlarımızın nerede olduğunu takip etmemiz veya telefon konuşmalarını dinlememiz oldukça kolay.

Merhabalar. Bu yazımızda sizlere Cepcasusu adında mükemmel bir uygulamadan bahsetmek istiyoruz. Cepcasusu için kısaca casus telefon uygulaması diyebiliriz. Öncelikle bu uygulamayı yüklediğimiz telefonun istediğimiz zaman nerede olduğuna bakabiliyoruz. Yani örnek vermemiz gerekirse siz çocuğunuzun ne zaman nerede olduğunu görmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey telefonuna Cepcasusu uygulamasını indirmek. Bundan sonrasını ise uygulama sizin için sürekli canlı olarak telefon sahibinin nerede olduğunu harita üzerinden gösterecektir. Bu sayede çocuğunuz için endişelenme dönemlerini geride bırakabilirsiniz. Bu nedenle bu uygulamanın en güzel özelliğinin bu olduğunu söyleyebilirim. Sadece çocuklar için değil bu özelliği aynı zamanda farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin daha önce gitmediğiniz bir bölgeye gidiyorsunuz. Mesela yurt dışına tura çıktınız. Bu uygulamayı yüklediğinizde bir tanıdığınız sürekli olarak sizi izleyebilir ve herhangi bir acil durum karşısında size yardım edebilir. Yada ekstrem sporlardan dağcılar için çok faydalı bir özellik olabilir. Dağcılığın belkide en büyük risklerinden bir tanesi dağda kaybolmaktır. Bu uygulama ile bu büyük problem ortadan kalkıyor. Bu ve bunun gibi aklıma gelmeyen pek çok yerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Gelelim Cepcasusunun diğer özelliklerine. Evet sürekli yer tespiti mükemmel olabilir ama bu uygulamanın daha pek çok farklı özelliği var. Cepcasusu ile uygulamanın yüklü olduğu akıllı telefondaki tüm konuşmaları dinleyebilir, internette yaptığı her şeyi görebilir, sosyal medya uygulamaları ve Skype, Whatsapp gibi birçok programdan yapılan mesajlaşmalarına ulaşabilirsiniz. Yani bu casus telefon uygulaması ile telefon kullanıcısının ne zaman ne yaptığını sürekli olarak takip edebiliyoruz. Cepcasusu Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışabildiğinden akıllı telefonların yanında aynı zamanda tabletlere de yüklenebiliyor. Eğer sizlerde bu muhteşem uygulamayı yüklemek isterseniz ilk olarak 3 günlük ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Keşke bu kadar paranoya yapacak hale gelmeseydik. Ancak artık bu bir paranoya değil. Gerçeklerin ta kendisi. Uygulama her ne kadar faydalı gözükse de negatif bir faydası var. Günümüzün iğrenç psikolojisi. Sevdiğim insanı takip etmem gerekiyorsa vay benim halime. Öyle değil mi?

  2. Açıkçası pek tasvip ettiğim bir uygulama değil casus telefonlar. Herkes her an birilerinin ensesinde olmak durumunda olacak bu defa. Evli çiftlerde boşanma sayısı artacak. lişkiler yerinden sarsılacak. Hiç gereği olmayan bir şey bence

  3. Teşekkürler abi güzel makale olmuş, bu sayede sevdiklerimizi takip edeibliriz yada aileler çocuklarından endişelenirse bakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı