Yayın akışı

E-mail ve SMS’lerden para kazanmaya ne dersiniz ?

Para kazanmak artık çok daha kolay. Pozitif sistem ile SMS veya e-mail yollarından reklam mesajları alın, mesaj başına belirli bir ücret kazanın.

Merhabalar. Bu yazımda sizlere para kazanmak için yepyeni bir yöntem göstereceğim. Telefonunuza veya e-mail kutunuza çeşitli firmalardan gelen reklam mesajlarını bilirsiniz. Oldukça gıcık olan ve sürekli olarak silmek zorunda kaldığımız bu mesajları büyük firmalar bizlere sürekli olarak bilgi vermek amacı ile yollarlar. Fakat yeni çıkan bir kanun ile artık bu şekilde kişilerin telefonlarına veya mail adreslerine mesaj yollamak yasak hale gelmiş durumda. Firmaları zora sokan bu durum karşısında ise Pozitif sistem şirketi bu çıkmaza bir çözüm bulmuş. Üstelik bu çözüm yolu ile hem siz hemde firmalar karlı çıkıyor.

BURAYA tıklayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

[baslik]Sistem Nasıl İşliyor[/baslik]

Bu sistemde yeni yasal düzenleme nedeniyle artık firmalar reklamlarını belirli bir ücret karşılığında Pozitif sistem üzerinden üyelere gönderiyorlar. Üyeler ise aldıkları her sms ve e-mail için sistemimizden para kazanıyor. Yapmanız gereken tek şey ise site üzerinden üye olmak. E-mail ve SMS dışında aynı zamanda video reklamlarını izleyerek de para kazanabiliyorsunuz. Üyeliğinizi başlattıktan sonra eğer bu reklamları durdurmak isterseniz çok kolay bir şekilde hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu da bu sistemin en güzel özelliklerinden bir tanesi diyebilirim. Ayrıca bu sisteme eklediğiniz her bir kişi için de fazladan komisyon alıyorsunuz. Yani bu sistemi büyütmek adına aktif üye olarak eklediğiniz her bir kişi de size para kazandırıyor.

[baslik]SMS ile Para Kazanma[/baslik]

SMS ile Para Kazanma

Bugüne kadar firmalardan sürekli olarak SMS ile reklam aldınız. İstemediğiniz halde gelen bu reklamlar ise her defasında sizi uğraştırdı. En kötü ihtimalle hiç telefona bakmasanız bile bu mesajları teker teker silmek zorunda kaldınız. İşte yeni yasal düzenleme ile artık siz firmalardan SMS yolu ile para kazanabilirsiniz. Pozitif sistem ile reklam mesajlarını almaya devam edebilir, aynı zamanda da banka hesabınızda paranızı biriktirebilirsiniz.

[baslik]Mail ile Para Kazanma[/baslik]

E-mail hesabınıza eğer uzun bir süre girmezseniz tam bir çöplüğe dönüştüğünü görürsünüz. Çünkü adını dahi ilk defa duyduğunuz yüzlerce farklı şirket reklamını size istemediğiniz halde mail olarak gönderir. Fakat yeni düzenleme ile artık bunlardan kurtuluyorsunuz ve sizin için yeni bir gelir kaynağı pozitif sistem ile ortaya çıkıyor. Eğer para kazanmak istiyorsanız siteye üye olarak bu reklam maillerini almaya devam edebilir ve her mail için belirli bir ücret alabilirsiniz.

[baslik]Video Reklamı ile Para Kazanma[/baslik]

Hem internet üzerinde hemde televizyonda artık karşımıza çıkan reklamların sayısını hatırlamıyoruz bile. Aslında karşılıksız olarak o kadar fazla reklam izliyoruz ki bilmeden reklam firmalarını zengin ediyoruz. Fakat artık bu reklamları karşılıksız olarak izlemeyip para kazanmak isterseniz yine üye olduktan sonra sistem üzerinden reklam videolarını izleyerek para kazanabilirsiniz.

BURAYA tıklayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Çok iyi bir proje. Gerçekten her şey neredeyse e-mail yoluyla ya da tanıtımlar video ile olması artık bizim vazgeçilmezimiz gibi bir şey. Daha da buna benzer projeler çıkacaktır. Bu güzel makale için teşekkürler. Kolay gelsin.

  2. Para kazanmak için artık gün geçtikce yöntem çıkıyor.E-mail, Sms vb şeylerden fazla para kazanılacağını umuyorum.Herrkesin bir E-maili var

  3. Çok akıllıca düşünülmüş bi’ proje. Yaş sınırına takılıyorum bu yüzden katılamıyorum diyebilirim. Ama eminim ki çok iyi bir projedir. Video izleyerek para kazanmak en etkili yöntemlerden birisi (bence). Çünkü oyun oynarken aniden çıkan video reklamlarını 15-30 saniye izlemek zorunda kalıyoruz. Zorla izlediğimiz o videolar bize bi’ geri dönüş sağlamıyor. Ama bu proje ile video izleyerek (isteyerek) yeni şeyler keşfederken, ceplerimize biraz para koyabiliyoruz. Aslında diğer yöntemler de fena değil ama ben katılabilsem video izlerdim diyebilirim.

  4. Para kazanmak için bu yöntemleri yeni duydum. En yakın zamanda deneyeceğim. Eğer tam düşündüğüm gibi ise çok güzel olur. Bana en güzeli video izleyerek para kazanmak geldi. Deneyelim bakalım.

  5. Bu sistem gerçekten güzel ama 1997 yılından sonrasını kabul etmiyor ben 98 liyim üye olamadım :) yaşları tutanlar için güzel bir sistem kolay gelsin hayırlı kazançlar dilerim.

  6. Bence en kolayı video izleyerek para kazanmaktır.Bir ara bende mobil bir uygulamada video izleyerek para kazanmaya çalışıyordum.Fakat sık sık videolar gelse iyi,bazen 2-3 günde bir geliyordu,bazende 5-6 günde bir geliyordu.Belli olmuyor yani.

  7. Para kazanmak için oldukça güzel bir yönteme benziyor. Denemek lazım. Eğer deneyen varsa burada bizimle paylaşabilir mi ne kadar kazandırıyor ? üye işlemleri nasıl oluyor ? gibi şeyleri yazabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı