MobilVideo GaleriYayın akışı

Gear Circle tanıtım videosu yayınlandı

Samsung tarafından geliştirilen çok fonksiyonlu kablosuz kulaklık Gear Circle için yepyeni bir tanıtım videosu yayınlandı. 

Samsung bizlere yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Tanıtılan son ürünler içerisinde ise Gear Circle isimli bir kablosuz kulaklık yer alıyor. Akıllı telefonlar ile bir arada çalışan bu kulaklık ile gelen çağrıları veya mesajları titreşim ile kullanıcıya bildiriyor. (samsung’un sesli mesaj okuma özelliği harika olmuş ama ne yazık ki bu özellik türkçe metinleri kapsamıyor).

Kulaklığın yan tarafında ses kontrolü bulunuyor. İki kulaklığı bir araya getirdiğinizde ise otomatik olarak kapanıyor. (bu teknolojiyi daha önce farklı kulaklıklarda da görmüştük mıknatıs ile kulaklıkları kapatabiliyorsunuz). Kulaklığın düğmesine iki kez bastığınızda ise şarkı değiştirebiliyorsunuz.

Mavi, beyaz ve siyah olmak üzere Gear Circle‘ın üç farklı renk seçeneği mevcut. Samsung HD ve SoundAlive teknolojilerini destekleyen bu kulaklık ile yüksek kalitede müzikler dinleyebiliyoruz. Fakat üzerinde mikrofonun bulunmaması bana kalırsa oldukça kötü olmuş. Samsung yepyeni bir kulaklık çıkarmış ama bu kulaklık ile arama yapamıyoruz.

İşte Samsung Gear Circle tanıtım videosu

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Konsept tasarım çok hoşuma gitti umarım gear dışındaki mobil cihazlar ile uyumlu bir şekilde satılır.

  2. Çok güzel bir ürün olmuş özellikle tasarım olarak ama eksikleri çok bence konuşma yapılamaması türkçe karakter desteği olmaması gibi her zaman olduğu gibi Türkiye göz ardı edilmiş :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı