Sosyal Medya Haberleri

Instagram ile zengin oldu

Liz Eswein isimli Instagram kullanıcısı resimleri sayesinde resmen zengin olmuş durumda. 

İnternet üzerinden para kazanmak pek çok kişinin büyük hayali. Liz Eswein isimli Instagram kullanıcısı ise bunu yapmanın kolay bir yolunu bulmuş durumda. Instagram bildiğiniz gibi 2005 yılında kuruldu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra kendi hesabını açan Liz hemen yaşadığı şehrin fotoğraflarını çekip hesabına yüklemeye başladı. Kısa süre içerisinde bir hayran grubu elde etmeyi başaran Liz çektiği fotoğrafları daha da artırmak amacıyla tüm dünyayı gezmeyi başladı ve şu anda yaklaşık 1.2 milyon takipçisi bulunmakta.

Peki bu sayede nasıl gelir elde etmeyi başardı? Liz’in fotoğraflarını günde yaklaşık 1 milyon kişi görüyor. Bunun farkında olan büyük şirketler ise Liz’e sponsorluk yaparak beğeni başına ücret veriyorlar ve Liz 1 beğeni için 1 dolar talep ediyor. Sponsorluk yapan bu şirketler arasında Nike ve Türk Hava Yolları gibi dev isimler bulunuyor. Günde yüz binlerce beğeni alan Liz’in yaptığı tek şey artık dünyayı gezerek resimlerini çekmek.

İstanbul’a da gelen Liz’in Karaköy fotoğrafı aşağıda yer alıyor;

liz-photo-instagram

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı