MobilYayın akışı

General Mobile Discovery için Android 4.4 KitKat yayınlandı

Tüm akıllı telefon kullanıcıları tarafndan beklenilen Android güncellemesi Android 4.4 KitKat, en sonunda General Mobile Discovery içinde yayınlandı. 

Ülkemizde uygun fiyatları ile gündemden düşmeyen ve satış rekorlarına imza atan General Mobile Discovery sahiplerine bugün güzel bir haber geldi. Bildiğiniz gibi telefon için 4.4 KitKat Beta güncellemesi gelmişti. Bugün ise bu güncellemenin tam versiyonu Android 4.4 KitKat, telefon için yayınlandı.

Güncellemeyi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunuyor. Bunların en başında verilerinizin sıfırlanacağını unutmamalısınız. Bu nedenle telefonu güncellemeden önce yedeklerinizi almanız iyi olacaktır.

İkinci olarak yeterli boş alanın bulunduğuna emin olun. Güncelleme için gerekli boş alan 650 MB olarak gösteriliyor. Eğer yoksa hata alacaksınız.

Ve son olarak eğer bu güncellemeyi evinizde yapmıyorsanız şarja dikkat edin. Güncelleme uzun süreceğinden şarjınız bittiği anda donarsınız.

Firma tarafından yapılan bir açıklamaya göre General Mobile Discovery’nin 4 GB versiyonunda bu güncelleme manuel olarak yapılması gerekiyor.

android-kitkat-4.4.4

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı