Mobil

ALES’e akıllı telefonunuzdan hazırlanın

Her yerde yanınızda taşıdığınız akıllı telefonunuz ile ALES sınavına çalışmak ister misiniz? Sınav Uzmanı uygulaması bunu size sağlayabilir. 

23 Kasım tarihinle olacak olan Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) yaklaştıkça adayların stresi de artıyor. Eskiye göre daha fazla çalışan öğrenciler bu nedenle dışarıya adımlarını atamamaya başlamış durumdalar. Fakat bu durum değişiyor. Çünkü artık akıllı telefonlardan veya tabletlerden sınava hazırlanabileceğiz.

Sınav uzmanı uygulaması ile artık sınav için kendi seviyenizi öğrenebilir ve buna göre bir ders programı çıkarabilirsiniz. Dışarıda çıktığınızda ders çalışabilir ve sınav tarihinin yaklaştığı şu günlerde kendinizi hazırlayabilirsiniz.

Ayrıca uygulama sosyal ağlar üzerinden kullanıcıların birbirleri ile iletişime geçebilmelerine olanak tanıyor. Bu sayede sınava hazırlanan kişiler birbirlerine soru sorabiliyor ve bilgi paylaşımı artıyor. Puanlar kazanarak rütbe atlıyor ve birbirleri ile mücadele ediyorlar. Bu sayede bir oyuna dönüşen sınava hazırlık süreci bizler için oldukça eğlenceli bir hale geliyor.

Uygulamayı App Store veya Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

sinav-uzmani-ales

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı