BilgisayarOyun HaberleriTeknoloji Haberleri

Ülkemizde Easy Servis dönemi başlıyor

Bozulan elektronik cihazlarınızı tamir edemeyip daha da kötü hale getiren teknik servislerden bıktınız mı? O halde Easy Servis tam size göre. 

Bildiğiniz gibi ülkemizde teknolojik aletler ne yazık ki yüksek vergilerden dolayı çok uçuk rakamlara satılıyor. Örneğin son model bir akıllı telefon almak istediğinizde bunun için en az 2 bin lira harcamak durumunda kalıyorsunuz. Bunun üzerine bu cihazlar bozulduğunda ise tamir edebilecek bir teknik servis bulamıyoruz.

Bildiğiniz gibi elektronik aletlerin garanti kapsamı çeşitli durumlarda devre dışı kalıyor. (örneğin suya düşme gibi). Bizim için ise en acıklı durumun bu olduğunu söyleyebiliriz çünkü yeni aldığımız bir cihazın hemen bozulup garanti kapsamı dışında kalması kadar kötü bir şey olamaz. Özellikle Türkiye’de yaşıyorsanız durum bu şekilde çünkü onu tamir edebilecek bir servis bulmak oldukça zor. Hatta imkansız diyebiliriz.

Aynı şekilde bir bilgisayarınız olduğunu düşünün. Garanti süresi bitmiş ve bozulmuş. Neredeyse artık her bir ara sokakta bulunan bilgisayar teknik servislerine bilgisayarımızı götürdüğümüzde ne yazık ki format atmaktan ötesini gerçekleştiremiyorlar. Eğer tamir etmeye kalkarlarsa da daha farklı sorunlar ortaya çıkarıyorlar. (örneğin ekranınızı tamir ettirmek için götürdüğünüzde klavyeniz kırık olarak gelebiliyor).

erpa

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı