Sistem Gereksinimleri

Adobe InCopy CS6 Sistem Gereksinimleri

Adobe tasarım ve düzenleme konusunda her an farklı gelişmeler ile karşımıza çıkıyor. İşte bunlardan biri daha karşımızda.  Adobe InCopy Cs6 ile artık dergi, gazete gibi basılı yayınlar için de düzenleme programlarından faydalanabileceğiz. Kelime işleme konusunda bizlere kolaylık sağlayan InCopy CS6 ile dergilerimizde, kitaplarımızda ya da kitaplarımızda istediğimiz düzenlemeyi yapabileceğiz. Alışkın olduğumuz kısıtlı araç çubuklarının daha ötesinde düzenleme imkanı sunan program, daha hızlı ve pratik bir kullanım sunuyor. Ayrıca Adobe InCopy CS6 Sistem Gereksinimleri bakımından da oldukça makul bir beklentide. Bu sayede profesyonel firmaların yanı sıra bireysel olarak da kullanım rahatlığı sağlanabiliyor.

Adobe InCopy CS6
Adobe InCopy CS6

Adobe InCopy CS6 3 modda çalışıyor. Mutfak modu, düzen modu ve story modu olarak kendini gösteren bu modlar çalışma alanı ve detayına göre belirleniyor. Story moda metin düzenleme ağırlıklı çalışmalar yapılıyor. Geniş bir görüş sağladığı için metinlerde daha detaylı bir düzenleme yapılabiliyor.  Düzen modunda sayfa numaraları ve ya sayfa sonlarını düzenliyoruz. Ayrı bir mod olduğu için çalışmalar birbirleri ile karışmadan yapılabiliyor. Mutfak modunda ise düzenlenen metinlerin görünümleri, efektleri gibi detaylar görülmektedir. Programın 3 ayrı moda olması sayesinde çalışmalara ayrı ayrı özen gösterme durumu ortaya çıkıyor. Bu da profesyonel bir çalışmanın ilk adımı olarak fayda sağlıyor. Profesyonel çalışmalar için ideal bir program olarak şuanda piyasada en çok tercih edilen programlar arasında yer almıştır. Adobe InCopy CS6 Sistem Gereksinimleri bakımından çok yüksek bir donanım gerektirmemesi sayesinde herkes için profesyonel çalışmaların önü açılmıştır.

Adobe InCopy bir Ortadoğu sürümü olduğundan Arapça dili konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır. Programlarda en çok karşılaşılan durum dillerden kaynaklı sorunlardır. Özellikle soldan sağa yazımlarda programlar yetersiz kalabiliyor. Adobe InCopy CS6 ise bu konuda yeterli bir donanımda geliştirilmiş. Programda dikkat çeken bir özellik çift yönlü metin akışıdır. Soldan sağa ya da sağdan sola istediğimiz gibi metin akışı gerçekleştirebiliyoruz. Geliştirilmiş yazı tipi seçenekleri sayesinde farklı metinler oluşturabiliriz. Araç çubuklarındaki binlerde şablon ve font da çalışmamızın profesyonel içeriği için destekleyici olanaklar sunuyor.

[baslik]Adobe InCopy CS6 Windows Sistem Gereksinimleri[/baslik]

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Microsoft® Windows® XP Service Pack 3 veya Windows 7
 • 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Yükleme için 1,3 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024 x 768 ekran (1280 x 800 önerilir) ve 16 bit ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe® Flash® Player 10 yazılımı gereklidir.
 • Adobe Bridge’deki bazı özellikler için en az 64 MB VRAM DirectX 9 uyumlu ekran kartı gerekir.
 • Bu yazılım etkinleştirme yapılmadan çalışmaz. Yazılımın etkinleştirilmesi, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant Internet bağlantısı ve kayıt yaptırmak gerekir. Telefonla etkinleştirme seçeneği yoktur.

[baslik]Adobe InCopy CS6 MAC Sistem Gereksinimleri[/baslik]

 • Çok çekirdekli Intel işlemci
 • Mac OS X v10.6.8 veya v10.7
 • 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Yükleme için 1,8 GB kullanılabilir sabit disk alanı, yükleme sırasında ise ilave boş alan gerekir (büyük-küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan bir disk bölümüne veya çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
 • 1024 x 768 ekran (1280 x 800 önerilir) ve 16 bit ekran kartı
 • DVD-ROM sürücüsü
 • SWF dosyalarını dışa aktarmak için Adobe Flash Player 10 yazılımı gereklidir.
 • Bu yazılım etkinleştirme yapılmadan çalışmaz. Yazılımın etkinleştirilmesi, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi hizmetlere erişim için geniş bant Internet bağlantısı ve kayıt yaptırmak gerekir. Telefonla etkinleştirme seçeneği yoktur.
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı