Mobil

Almanya Note Edge için imza topluyor

Her ülkede satılmayan Samsung’un ilginç ekranlı akılı telefonu Galaxy Note Edge için Almanya’da bir imza kampanyası başlatıldı. 

Samsung yeni akıllı telefonu Note Edge‘yi ne yazık ki her ülkede satışa çıkaramıyor. Eğri ekranı ile dikkatleri çeken telefon oldukça ilgi görmesine rağmen bu durumun oluşması pek çok akıllı telefon kullanıcısını üzmüş durumda.

Bunun üzerine ise Samsung Almanya’da bulunan tüketiciler için yeni bir imza kampanyası toplamaya başlamış durumda. Eğer Almanya Note Edge’yi yeteri kadar istiyorsa Samsung telefonu bu ülkede satışa çıkaracak.

Note Edge’nin Almanya’da satılabilmesi için ise toplam imza sayısının 120 210’u geçmesi gerekiyor. Bu sayı ise Almanya için pekte zor görünmüyor. Çünkü 2 gün içerisinde şimdiden 45 bin imza toplanmış durumda.

4-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen bu imza kampanyası sonunda eğer yeteri kadar kullanıcıdan imza alınırsa telefon satışa çıkacak. İlk etapta 31 Aralık tarihine kadar Note Edge Premium versiyonu satılacak. Bu modelde ekstra özellikler bulunacak. 31 Aralık tarihinden sonra ise Almanyada’ki mağazalarda standart Note Edge modellerini göreceğiz.

Galaxy Note Edge’nin şu anda satışta olduğu ülkeler sadece Japonya ve Güney Kore. Amerika’da ise 14 Kasım tarihinden itibaren yeni modele satışa çıkacak.

Şimdi gelelim Samsung’un niçin böyle bir yol izlediğine. Samsung bu imza kampanyası ile aslında mükemmel bir satış taktiği sergiliyor. Öncelikle tüketicileri satın almaları için teşvik ediyor. İkincisi ise eğer yeteri kadar imza toplanırsa 120 bin telefonun anında satılacağını biliyor.

Bakalım bu imza kampanyasının sonucu ne olacak.

note-edge

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı