MobilYayın akışı

Sony’den su altı mağazası

Sony, Xperia akıllı telefonlarının suya karşı dayanıklılığını artık en uç noktaya taşıyarak Dubai’de su altı mağazası açıyor. 

Sony artık suya karşı dayanıklılığın son sınırlarına gelmiş gibi görünüyor. Firma Dubai‘de sadece Xperia modellerinin gösterileceği bir su altı mağazası açmayı hedefliyor. Xperia serisinin suya karşı dayanıklılığını artık en son sınırında incelemek isteyenler Xperia Aquatech Store adlı mağazayı ziyaret ederek telefonları su altında deneyebilecekler.

Suyun 4 metre altında bulunacak olan mağazada suya karşı dayanıklı tüm Xperia modelleri bulunacak. Ziyaretçiler mağazaya gelmek istediklerinde dalgıçlar eşliğinde tüp ile mağazaya dalacaklar ve tüm modelleri suyun içerisinde istedikleri gibi test edebilecekler. Sony tarafından yapılan açıklamada şimdiye kadar yapılmamış olan bu proje ile müşterilerine mükemmel bir deneyim yaşatacaklarını belirtiyor.

Xperia Aquatech Store için açılış tarihi veya Dubai’de nereye kurulacağı şu an için bilinmiyor. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

sony-xperia-z4

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı