MobilVideo GaleriYayın akışı

iPad Air 2 bükülme testi

Akıllı telefonlarda artık görmeye alışık olduğumuz bükülme sorunu artık tabletlere de bulaşmış durumda. İşte iPad Air 2 bükülme testi.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus üzerinde çıkan bükülme sorunu artık internet üzerinde resmen bir fenomen olmuş durumda. hatırlayacak olursanız aynı test Galaxy Note 4 için de yapılmış ve o da bükülmeye başlamıştı. Şimdi ise sıra tabletlere gelmiş gibi görünüyor.

YouTube üzerinden paylaşılan bir videoda Apple‘ın yeni tableti iPad Air 2‘ninde çok kolay bir şekilde büküldüğünü görebiliyoruz. Hatta neredeyse hiç direnç gösteremeyen tablet neredeyse ikiye ayrılıyor. iPhone 6’dan bile oldukça hızlı olan ve oldukça pahalı olan tabletin bu şekilde büküldüğünü gören kullanıcılar ise yeni cihazdan oldukça soğumuş durumdalar.

Apple iPhone 6 bükülme sorununa karşı başarılı bir satış taktiği izleyerek satışlarını yine yüksek tutmayı başarabilmişti. Bakalım iPad Air 2 ile de tekrardan bu başarıyı yakalayabilecek mi.

  • Galaxy Note 4 bükülme testi için buraya bakabilirsiniz.
  • iPad Air 2 fiyatları için buraya bakabilirsiniz
  • iPad Air 2 hız testi için buraya bakabilirsiniz

İşte videomuz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı