Mobil

Google Play Music güncellendi

Google Play Music yeni güncellemesi ile mükemmel bir görünüme kavuştu. Populer müzik servisinin yeni özellikleri ve Material Design teması haberimizde. 

Google‘ın müzik servisi olan Google Play Music için yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile uygulamanın baştan aşağı değiştiğini söyleyebiliriz çünkü Material Design tasarımına sahip oldu. Bu yeni temanın aslında Andorid‘in yen sürümü olan Android Lollipop ile gelmesi bekleniyordu fakat Google daha fazla bekleyemeden bunun deneme sürümünü kullanıcılarına Google Play Music ile kullanıcılarına sağlamış durumda.

Ayrıca Songza üzerinde bulunan Listen Now özelliği de güncelleme ile birlikte uygulamaya gelmiş durumda. Çünkü hatırlayacak olursak Google bir süre önce Songza’yı satın almıştı. Ve beklenildiği gibi yeni özeliklerini Google play Music üzerinde kullanmaya başlıyor. Peki Listen Now ne işe yarıyor? Bu özellik için kısaca istediğiniz zamanda yaptığınız işe göre bir müzik çalabilme diyebiliriz. Bu sayede dinlediğiniz müziklerden daha fazla keyif alabiliyorsunuz. Fakat bu özellik ne yazık ki şu an için paralı.

google-play-music

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı