İncelemeMobilYayın akışı

Adobe Photoshop Express Rehberi

Adobe Photoshop Express rehberi ile artık telefonunuzdaki veya tabletinizdeki fotoğrafları mükemmel hale getirebilirsiniz. 

Photoshop tüm dünyada bilinen ünlü bir resim düzenleme aracı. Artık tüm reklam ve film projelerinde kullanılan Photoshop ile fotoğrafları olduğundan daha mükemmel bir hale getirebiliyoruz. Hatta pek çok farklı sürümü bulunan Adobe Photoshop‘u öğrenmek için özel kurslar bile açılıyor. Sırf bu işi yaparak para kazanan pek çok insan bulunuyor. Yani artık günümüzün en önemli teknolojilerinden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Programın bu kadar büyümesi doğal olarak Adobe’yi akıllı cihazlar için uygulama geliştirmeye itmiş durumda. Adobe Photoshop Express uygulaması aslında oldukça sade ve kolay bir uygulama. yani bilgisayar programlarında olduğu gibi bunun için özel bir eğitim almanıza gerek yok. Sadece birkaç dakika içerisinde fotoğraflarınıza veya resimlerinize çeşitli görseller ekleyerek harika bir hale getirebiliyorsunuz. Bu nedenle Adobe Photoshop Express‘in fotoğraf çeken herkes için artık olmazsa olmaz uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yazımızda da sizlere uygulamanın iPhone ve iPad‘lerde bulunan iOS 8 sürümünün özelliklerini açıklıyoruz. Hemen giriş yapacak olursak;

Adobe Photoshop Express’i açtığımızda karşımıza ilk olarak hangi görsel üzerinde çalışmak istediğimiz seçmek için aşağıdaki görselde olduğu gibi 3 adet seçenek çıkıyor. Bunlardan ilki Adobe Revel isimli Adobe’nin kendi bulut sistemi. Fotoğraflarınızı internet üzerinden buraya yükleyebilir ve sonra istediğiniz zaman buradan indirebilirsiniz. İkincisi ile direk fotoğraf çekip bunun üzerinde değişiklikler yapabiliyoruz. Üçüncüsünde ise cihazımızda hali hazırda kayıtlı olan fotoğraflardan bir tanesini seçiyoruz.

adobe-photoshop-express-rehberi

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı