Mobil

iPhone 6 patladı !

Yeni aldığı iPhone 6 cebinde patlayınca kullanıcısını ağır yaraladı. iPhone 6 sahiplerinin ise akıllarında büyük bir soru işareti kaldı. 

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus çıktığı günden bu yana olay konusu olmaya devam ediyor. İlk olarak büküldüğü ortaya çıkan telefon pek çok kişi üzerinde olumsuz etki bırakmıştı. Fakat Apple akılıca bir satış taktiği izleyerek bu olumsuz havayı ortadan kaldırmış ve satışları artırmayı başardı.. Fakat şimdide yeni ve üzücü bir haber daha geldi. iPhone 6 birisinin cebinde patladı!

 Phillip Lechter isimli iPhone 6 kullanıcısı bisiklet-taksi üzerinde yaptığı kaza sonucunda bacağında bir ağrı hisseder. Hastaneye gittiğinde ise cebindeki iPhone 6’nın patladığı ortaya çıkar. Üçüncü dereceden yanıklar oluşan kişinin bacağında oldukça büyük bir yara oluşmuş durumda.

iPhone 6’nın neden patladığı şu an için bilinmiyor. Fakat tahminler çarpmanın etkisi ile olabileceği yönünde. Üzerinde kılıf bulunmasına rağmen neredeyse ikiye bölünen telefon tüm iPhone 6 kullanıcılarını korkutmuş durumda. Bakalım Apple böyle bir durumla başka bir kullanıcının karşılaşmayacağını garanti edebilecek mi.

iphone-6-patlama

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı