Mobil

Kapaklı telefon Samsung ile geri dönüyor

Nesli tükenen kapaklı telefonlar için yeni bir umut ışığı doğuyor. Görünüşe göre Samsung bu modellere geri dönmeyi planlıyor. 

Amerika kökenli telefon servisi sağlayan firmalardan bir tanesi olan AT&T, kullanıcılarına ilginç bir telefon sunmaya hazırlanıyor. 10 Ekim tarihinde piyasaya sürülecek olan bu telefon üzerinde tamamen eski usul kapak bulunuyor. Samsung tarafından üretilen Rugby 4 ismindeki bu telefon hiçbir şekilde akılı telefon izi taşımayacak. Yani tamamen nostalji yapmak isteyen ve eski telefonları sevenler için üretilen Rugby 4, şimdiden pek çok  kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Serinin bir önceki modeli olan Rugby 3, 2012 yılında piyasaya sürülmüştü ve Wi-Fi özelliği bulunmuyordu. Rugby 4 ile birlikte Wi-Fi geliyor. Fakat tabi ki bu telefonun internete bağlanmak yerine sadece konuşmak için üretildiğini hatırlamamızda fayda var. Cihazın en büyük özelliği ise suya ve darbelere karşı dayanıklı olması. Ayrıca telefon düşük basınca veya yüksek sıcaklıklara da dayanıklılık gösteriyor.

Rugby 4 fiyatı normalde 269.99 dolar. Yani Samsung bayilerden cihazı bu fiyata alabiliyorsunuz. Fakat bir AT&T müşterisi iseniz Rugby 4 için sadece 99.99 dolar ödemeniz yeterli oluyor.

Aşağıdaki tanıtım videosunda telefonun ne kadar dayanıklı olduğunu görebiliyoruz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı