Mobil

Alcatel One Touch Hero 2 inceleme

Pek çok farklı aksesuarı bulunan Alcatel One Touch Hero 2 ‘yi inceliyoruz

Son dönemde yükselişe geçen Alcatel firması yeni çıkarmış oldukları akıllı telefonları One Touch Hero 2, aksesuarları ile gözlerimizi dolduruyor. Öncelikle telefonun oldukça büyük olduğunu söylemeliyim. 6 inç. boyutlarında bir ekrana sahip olan telefonun tek el kullanımı oldukça zor. Cihazın ağrlığı ise 175 gr. Bu boyutlarda bir telefon için oldukça hafif diyebiliriz. Kasa olarak ise alüminyum kullanılmış. Bu da onu daha kaliteli bir hale getirmiş. Elinize aldığınızda sağlam bir kasaya sahip olduğunu hissedebiliyorsunuz.

Genel tasarım olarak başarılı olan One Touch Hero 2 ekranı da bizlere iyi bir performans sergiliyor. Keskin hatlara sahip olan ekran canlı renkler barındırıyor. Ekranı yan tuttuğunuzda ise bu canlılık kaybolmuyor. Android 4.4.2 işletim sistemine bulunduran telefonda Alcatel’in kendine özel arayüzü bulunuyor. Ayrıca telefonun en önemli özelliklerin bir tanesi olan ekranın ikiye bölünmesi oldukça işe yarıyor. Ekranınızı ikiye bölerek aynı anda iki uygulamayı birden çalıştırabiliyorsunuz.

Telefon ile birlikte gelen kalemde el ile yazı yazmak isteyenler için oldukça güzel performans sağlıyor. Aynen Galaxy Note serisinde bulunan S-Pen gibi çalışan kalem ile bütün telefonu çok kolay bir şekilde yönetebiliyoruz.

alcatel-one-touch-hero-2

Oyun Haberleri
1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı