Mobil

Nokia 3310 için bükülme testi yapıldı

iPhone 6 bükülme sorunu ile gündeme bomba gibi oturarak herkesi şaşırtmıştı. Peki Nokia 3310 için bükülme testi yapılırsa sizce neler olur? 

Apple‘ın yeni iPhone modeli iPhone 6 Plus bilindiği üzere bükülme sorunu ile gündeme gelmiş ve pek çok farklı bükülme testine maruz kalmıştı. Sadece el gücü ile bükülebilen phablet telefonu önceki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Ceplerinde yeni aldıkları telefonlarının büküldüğünü gören kullanıcılar ise bu duruma oldukça üzülmüş durumda.

Bunun üstüne internet üzerinde pek çok farklı telefona bükülme testi yapılmaya başladı. Özellikle iPhone 6 Plus için onlarca farklı dayanıklılık testinin yapıldığını gördük. Bu fenomene ise en son Nokia‘nın dayanıklılığı ile bilinen efsane telefonu Nokia 3310 katılmış durumda.

YouTube üzerinde paylaşılan videoda ilk etapta plastik bir kasaya sahip olan telefonun bükülebileceği düşünülüyor. Pek çok denemenin ardından ise bükülen tek şey testi yapan kişinin eli oluyor. Videoyu paylaşan kişi telefonu ne kadar zorlarsa zorlasın hiçbir şekilde bükemiyor.

Nokia 3310 ne kadar sağlam olduğunu bir kez daha tüm dünyaya bu sayede kanıtlamış oldu.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı