Yayın akışı

Bill Gates hala 1. sırada !

Forbes dergisi tarafından açıklanan habere göre ABD’nin en zengin kişisi halen daha Bill Gates. Toplamda 400 kişinin yer aldığı liste haberimizde. 

Hemen hemen herkesin bildiği gibi dünyanın en zengin adamı uzun bir süredir Microsoft‘un kurucusu Bill Gates. Görünüşe göre de bu gerçek uzun bir süre daha değişmeyecek. Çünkü Forbes dergisi geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama yaparak Amerika Birleşik Devletlerinin en zengin 400 kişisini bizlere gösterdi. Listenin ilk sırasında ise yine Bill Gates yer alıyor.

Yapmış olduğu büyük bağışlarla bilinen Gates eşi Melinda ile kendi Vakfını kurmuş durumda. Bill & Melinda Gates Vakfı ismindeki bu vakıf için toplamda 30 milyar dolar bağış yapıldı. Tüm bu bağışlara rağmen Gates halen daha en zengin kişi olarak gösteriliyor. Gates’in toplam serveti ise 81 milyar dolar olarak biliniyor.

Microsoft-hisseleri-ucuyor

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı