İnternet

iOS 8 ile birlikte Chrome’da yenilendi

Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iSO 8 ile birlikte yenilenen mobil uygulamalar içerisinde Google Chrome internet tarayıcısı da bulunuyor. 

Apple kullanıcıları yeni mobil işletim sistemleri iOS 8 ‘den oldukça memnun. Çünkü iOS 8 ile birlikte sadece mobil cihazlarının işletim sistemleri değil aynı zamanda pek çok farklı mobil uygulamaları da yenileniyor.

İşte güncelenen bu uygulamalardan bir tanesi de Chrome internet tarayıcısı. Yeni özellikler kazanan Chrome aynı zamanda pek çok hatadan da kurtarılmış. Bu sayede internet üzerinde dolaşırken ara sıra karşınıza çıkan ve sizi rahatsız eden hataları artık görmüyoruz.

iOS 8 için optimize edilen tarayıcı için ayrıca yeni bir özellik daha eklenmiş. O da üçüncü parti uygulamalara destek özelliği. Yani bir web sayfasını artık izin verdiğiniz herhangi bir uygulama ile paylaşabiliyoruz.

Tüm platformlar için Chrome indirebilirsiniz

Google‘ın tarayıcısı Chrome’u ister bilgisayarınıza ister MAC’e isterseniz de akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz. iOS 8 için geliştirilen uygulamaya ise buradan ulaşabilirsiniz.

google-chrome-ios-8

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı