GüvenlikMobil

En iyi Mobil Antivirüs Programları (2014)

Akıllı telefonunuzu virüslerden korumak mı istiyorsunuz? O halde bu yılın en iyi mobil Antivirüs programları işinize yarayabilir. 

Akıllı cihazların piyasalarda yerlerini alması ile kullandığımız programlardan gezindiğimiz web sitelerine kadar birçok alanda farklılaşmalar söz konusu oldu. Bu farklılaşmalar sonucunda da virüs saldırıları da farklı birçok alandan gelmeye başladı. Akıllı cihazların çalışma prensipleri ve yapılar değişik olduğu için casus yazılımlar ya da farklı virüsler için de özel programların üretilmesi gerekti. Antivirüs programı geliştirici firmalar günümüzde akıllı cihazları çok yüksek seviyede koruyan programlar ortaya çıkarabiliyor. Antivirüs programları bugün piyasada en çok satılan programlar arasındadır. Fakat bu programlardan tam verim alabilmek için cihazınıza uygun olanını seçmelisiniz. İşte bu konuda size yardımcı olmak istedik. Yazımızda En iyi Mobil Antivirüs Programları (2014) için ihtiyacınız olan bilgilere ulaşabileceksiniz. Günümüzde web sitelerinin gün geçtikçe artması ve dolayısı ile hangi sitelerin güvenilir olduğunu bilemememiz nedeni ile kişisel bilgilerimiz ve özel verilerimiz sürekli olarak tehdit altında oluyor. İşte bu konuda artık önlem almamıza olanak tanıyan programlar var.

Android cihazların ve tabletlerin çıkması ile artık birçok kişi bu cihazlardan yararlanmaya başladı. Günlük iş takipleri ya da günlük web gezintilerimiz için bu cihazları kullanıyoruz. Çeşitli uygulamaların da geliştirilmesi ile farklı bir teknolojik dünya da adım atmamızı sağlıyor. Eğlence ihtiyacımızdan birçok farklı ihtiyacımıza kadar bizi destekleyen özellikleri var. Cihazların geliştirilmesi ve web gezintilerimizi destekleyen içeriklerinin olması ile aynı zamanda bir dezavantaj da ortaya çıkıyor. Bu dezavantaj casus yazılımlara ve virüslere çok açık olmasından kaynaklanıyor. Elbette bu konuda antivirüs geliştirici firmalar duruma uzaktan bakmayarak, günümüzde yüksek koruma sağlayan programlar geliştiriyorlar. En iyi Mobil Antivirüs Programları (2014) için sitemizden program özelliklerini inceleyebilirsiniz. Cihazınız için en uygun programı belirledikten sonra sizler de güven içinde web gezintilerinizi yapabilir, online alışverişlerinizi yapabilir ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Mobil cihazlar için geliştirilen programlarda en çok veri kaybı yaşanmaması için özel gösterilmiş. Mobil cihazların çalınması durumunda uzaktan kontrol etmemizi sağlayan programlar bugün en çok tercih edilen programlar arasındadır. Android cihazların ortaya çıkması ile birçok farklı uygulama da geliştirildi. Bu uygulamaların bazıları virüs olabiliyor ve kişisel bilgilerimizden, cihazımızın çalışmasını engellemesine kadar birçok farklı açıdan zarar verici olabiliyor. Bazı antivirüs programları uygulamalar yüklenmeden tehlikeyi algılıyor. Uygulamanın yüklenmesini engelleyerek koruma sağlıyor. Mobil cihazlar için geliştirilen programlarda en çok karşılaşılan özelliklerden birisi de kimlik avı koruması sağlanması. En iyi Mobil Antivirüs Programları (2014) arasında en iyi özellikleri olanları son sayfada bulacaksınız. Piyasada en çok tercih edilenleri sırası ile son sayfalara doğru belirttik. Bu sayede piyasadaki tüm programlar hakkında bilginiz olacak ve en uygun programı seçebileceksiniz.

Akıllı telefonlar ve cihazlar bugün en çok kullanılan teknolojik ürünler arasında geliyor. Bu cihazların birçok kişi tarafından kullanılması ile antivirüs programlarının da geliştirilmesine ihtiyaç duyuldu. Android cihazların çalışma hızı ile uyumlu olan, etkin koruma sağlayan ve cihazın kaybolması durumunda bulunmasını kolaylaştıran özellikler sunuyor. Her hangi bir hırsızlık durumunda cihazı alan kişinin fotoğrafını çeken uygulamalar sayesinde hırsızlık konusunda da etkili çözümler sunulabiliyor. Mobil antivirüs programlarının bu anlamda piyasada çok geliştiğini ve aynı zamanda hırsızlık gibi durumlar için de caydırıcı etkilerinin olduğunu söyleyebiliriz. Mobil cihaz kullanıcısı iseniz antivirüs programlarını mutlaka cihazınızda bulundurmalısınız. Kişisel bilgilerinizin bulunduğu, gizlilik gerektiren dosyalarınızın bulunduğu cihazlarınızda koruma sağlamanız güvenliğiniz için önemlidir. En iyi Mobil Antivirüs Programları (2014) konusundaki yazımızda sizler için detaylı bir araştırma yaptık. Bu bilgiler ile artık güven içinde işlemlerinizi tamamlayabilecek ve internet gezintilerinizi yapabileceksiniz. Web sitelerinin hangisinin güvenli olduğunu anlamamız günümüzde çok zorlaştı. Bu neden ile de mobil antivirüs uygulamaları da zamanımızın olmazsa olmazıdır. Evet işte başlayalım. İşte mobil antivirüs programları;

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı