DonanımYayın akışı

Yeni nesil oyun klavyesi Logitech G910

Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard ile oyun deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyın. 

Oyun klavyeleri ile adını tüm bilgisayar oyuncularına duyuran Logitech, yeni nesil mekanik bir klavyeyi bizlere sunmuş durumda. Her geçen gün daha da gelişen klavye teknolojileri ile oyunculara en iyi performansı sağlayan firma en son çıkardıkları Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard ile bizleri kendisine hayran bıraktırdı.

Logitech® G910 için en önemli özelliğinin oyunculara daha fazla hız kazandırması. Diğer mekanik klavyelere oranla %25 daha fazla hız kazandıran bu canavar ile rakiplerinize karşı oldukça avantajlı durumdasınız. Mükemmel bir aydınlatma sistemine sahip olan Logitech® G910 üzerindeki tuşların farklı renklerde olduğunu görebiliyoruz. Tuşları istediğiniz gibi renk gruplarına ayırabileceğiniz bu klavye ile oyunlarda tuş atamalarını net bir şekilde bulabiliyoruz. Örneğin siz saldırı yeteneklerinizi kırmızı tuşlara koyup, defans yeteneklerinizi mavi tuşlara koyabilirsiniz. Bu sayede oyununuz daha keyifli ve kolay bir hale gelebilir.

logitech-g910

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı