Yayın akışı

Nike’dan PS4 ayakkabısı

PS4 ‘ün yeni yan ürünü bir ayakkabı! Nike tarafından üretilen ayakkabı tasarımı ile dikkat çekiyor. 

Sony’nin yeni oyun konsolu PS4 için geçtiğimiz günlerde ilginç bir yan ürün çıktı. Her yıl PlayStation için çıkan görmeye alıştığımız farklı aksesuarlar, kumandalar, tasarımı ile mükemmel görünen kasalar bu sefer bu yeni ürün ile birlikte geride kalmış gibi görünüyor. Çünkü bu yeni aksesuar bir ayakkabı.

Nike tarafından geliştirilen spor ayakkabıda özel PS4 tasarımı bulunuyor. PS4 X JRDN 4 ismindeki ayakkabı tasarımını klasik Nike Air Jordan 4′dan alıyor. Bu özel ayakkabının arka kısmında ise HDMI girişleri bulunuyor. Bu girişlere ayakkabı ile birlikte verilen HDMI kablolar takılabiliyor.

PS4-X-JRDN-4

Şimdi aklınızda bu kabloların ne işe yaradığını sorgulayan soru işaretleri olduğunu görebiliyorum. PS4 X JRDN 4’ün tasarımcısı Jonny Barry ile yapılan röportaj bizlere bu kabloların ne yazık ki bir işe yaramadığını gösteriyor. Barry bizlere bu kabloların sadece ayakkabının tasarımını desteklemek için yapıldığını ve bir işlevi olmadığını söylüyor.

Bu ilginç ayakkabıdan yalnızca 10 adet üretilecek. Üretilen ayakkabılar ise sadece özel sipariş ile satılacak. Fiyatı hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

ps4-ayakkabisi

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı