AdvertorialYayın akışı

FIFA 15’in Demo’sunu Denemeye Ne Dersiniz?

Uzun zamandır beklenen, futbol severlerin gönlünde taht kurmuş olan FIFA 2015’in demo su sonunda çıktı. Birçok oyuncu ise oyunu çoktan indirmeye başladı bile. FIFA 2015 ile gelen yenilikler ise oyun severlerin beğenisini kazanıyor.

FIFA serisi, uzun yıllardır futbol oyunu sevenlerin vazgeçemediği bir oyundur. Bir dönem tahtı sallanmış olsa da kısa sürede eski kitlesine tekrar ulaşmayı başardı. EA Sports yeni sürümlerinde oyuncular için geliştirdiği yeni özellikler ile bu konumunu korumaya çalışıyor. Demo su çıkan FIFA 2015, görülmeye değer yenilikleri ile oyuncuların beğenisini aldı. FIFA 2015 Demo tüm yenilikleri bizlere sunuyor. Yeni oyunun özelliklerine ve yeniliklerine geçersek ilk olarak görsel değişikliklerden bahsedebiliriz. FIFA serisi içinde en iyi görsel tasarımların uygulandığını görebiliyoruz. Saha görünümü, oyuncular, hava değişimi, ışıklandırma ve seyircilerin görünümü gibi daha sayılabilecek birçok detay için çok iyi bir grafik çalışması yapılmış. Bunun yanında aynı şekilde ses efektleri için de ayrı güncellemeler mevcut. Spiker sunumu ya da seyircilerin sesleri gibi detaylar da unutulmamış. FIFA 2015 daha çok oyundaki karakterlerin duygusal tepkileri üzerine geliştirilmiş. Grafiklerde ve seslerde yapılan geliştirmelerin amacı bu yönde. Oyunun demo sunu indirmek için FIFA 2015 Demo indir kısmına tıklayabilirsiniz. Oyundaki tüm gelişmeleri demo ile inceleyebilirsiniz.

FIFA 2015 ile gelen yeniliklerde en çok dikkat çeken kısım, oyuncuların duygusal tepkileri. Kızgınlıkları, sevinçleri, üzüntüleri yani gerçek hayatta yaşadığımız duygusal tepkileri oyunda görebiliyoruz. Özellikle de bu detay oyunda çok başarılı sunulmuş. Maç anındaki olaylara göre karakterler tepki veriyor. Oyunda 600 adet duygusal tepki var. Bunun haricinde oyuncularda yapay zeka gelişmesi de hayli dikkat çeken bir detay. Bu sayede oyuncular taktik geliştirebiliyor. Kalecilere gol atmak da oyunda zorlaşıyor. Oyuna taktik kullanma özelliği kazandırılınca kıran kırana bir mücadeleye dahil oluyoruz. Tüm güncellemeleri ile FIFA 2015 gerçek hayata yakın, oyuncuları tamamen oyunun atmosferi içine alacak özellikte bir oyun olarak görülüyor. fifa 2015 demo ile tüm yenilikleri inceleyebilirsiniz.

FIFA 15'in Demo'sunu Denemeye Ne Dersiniz?
FIFA 15’in Demo’sunu Denemeye Ne Dersiniz?

Oyunda top fiziğinde yapılan geliştirmeler, daha iyi bir kontrol olanağı sağlıyor.  Fakat bu yeniliğin getirmiş olduğu bir zorluk da var. Şutları zorlaştıran bu yenilik, oyuncular için oyunu zorlaştıran bir özellik olarak da göze çarpıyor. FIFA 2015 ile taktiksel strateji geliştirmek gerekiyor. Gerçekçilik düzeyi arttırılmış bir oyun olması nedeni ile bazı noktalarda oyunun zorlaştırıldığını söyleyebiliriz. Oyundaki karakterler tek başlarına sahayı kontrol edebilecek kapasitede değil. Dolayısı ile de oyunda takım çalışmasının önemi çok büyük. Bir ekip halinde maç yapmak gerekiyor. Yenilikleri sunmak için demo oldukça başarılı bir şekilde geliştirilmiş. Oyundaki yenilikleri denemek isteyenler fifa 2015 demosunu indirmek için tıklayın kısmından oyunu indirebilir. Demo uygulamasında 8 tane takım göreceksiniz. Oyun piyasaya sürüldüğünde daha çok takıma ev sahipliği yapacak.

FIFA 15 Demo’da yer alan takımlar şu şekilde:

  • Liverpool
  • Manchester City
  • Chelsea
  • Borussia Dortmund
  • Boca Juniors
  • Napoli
  • Barcelona
  • PSG

Sizleri maç havasına tam olarak sokacak bir futbol oyununa hazır mısınız? Yıllardır futbol oyunu sevenlerin severek oynadığı FIFA serisine bir yenisi daha eklendi. FIFA 2015 ile gerçekçilik düzeyi piyasadaki tüm oyunlardan yüksek olan bir oyun ile karşı karşıyasınız. Denemek için demo uygulamasını indirmeyi sakın unutmayın.

Kaynak : http://www.tamindir.com/fifa-15-demo-yayinlandi_h-6761/

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı