AdvertorialYayın akışı

Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Saatler, erkek ve bayanlar için zamanı göstermekten daha farklı işlevlere de sahiptirler. Bugün birçok saat firmasının olması, saatlere olan yoğun ilgiden dolayıdır. Saatlere olan bu yoğun ilgi insanların daha şık görünme ihtiyacından ve isteklerinden kaynaklanıyor.

Günümüz teknolojisinde   saatler birçok kişiyi memnun edecek özelliklere sahiptir. Farklı tasarımlarda, farklı renklerde ve modellerde bugün birçok yeni saat üretimi gerçekleşiyor. Fakat bu yeni ürünleri maalesef aynı anda bir arada görme şansımız çok az,  bu eksikliği  online alışveriş siteleri binlerce ürünü bir anda tek kategoride sergileyerek üstelik tüm  özelliklerini karşılaştırma imkanı sunarak tamamlamaktadır,

Bir çok kişinin online alışveriş sitelerinden alışveriş yapma da halen çekinceleri var, fakat günümüz teknolojisinde 3D secure güvenlik sistemi ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz, 3D secure siteminde siz onay vermeden kesinlikle bankanız parayı bir başka kişinin hesabına göndermeyecektir, ayrıca  kapıda ödeme sistemi ile siparişlerini görerek dokunarak gönül rahatlığı ile alabilirsiniz,

Ülkemizde tüm bu özellikleri bir arada bulunduran maalesef sayılı online alışveriş sitesi bulunmaktadır, bunlardan özellikle örnek verebileceğim bizzat ailem ve yakın çevreminde alış veriş yaptığı sineklidukkan 7/24 rahatlıkla güvenli online alışveriş yapabilirsiniz, Sitede bir çok ana kategorinin yanında özellikle saat kategorisinde Erkek kol saati, bayan kol saati, Unisex Kol saatleri olmak üzere marka bazında  Seiko, Casio ve Fossil, Guess, Longines, Michael Kors, Lacos, Tendence, Tw Steel, Dkny,  Pierre Cardin, Skagen, burberry, Versace,  gibi 45 değişik ünlü markanın toplan 17 bin değişik saat modeli bir arada  bulabilirsiniz.

İstediğiniz model konusunda tüm özellikleri görebilir ve içinize sinen bir alışveriş yapabilirsiniz

Özellikle Bayan kol saati konusunda Dünya genelinde ve ülkemizde erkekler için olan üretimlere göre daha fazla alternatif ortaya konuluyor. Bu alternatifler bayanların giyim tarzlarına yakın olduğunda talepler daha da fazla artmaktadır. Ülkemizde yapılan araştırmalara üretici firmalar anket sonuçlarına göre üretim yapmaktadır. Gözde tasarımlar konusunda daha çok anket çalışmalarından faydalanılıyor.

üst banner1

Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Erkekler için: Saat alırken her zaman için kıyafete göre bakılmaksızın dikkat edilmesi gereken kurallar var. Böyle zamanlarda çelik bilezikli saatleri tercih etmek, hem spor, hem şık, hem de 24 saat takılabilecek dizaynları tercih etmek önemli. İş için daha klasik, daha İsviçre formlarında bir saat seçilebilir.

Kadınlar için: Kol saati alırken şunlara özen göstermeli; öncelikle alacağınız saatin hangi materyallerden oluştuğudur. Altınsa kaplama mı? Kaplamaysa kalınlığı, dış darbelere maruz kaldığında kaplamanın yüzeyinin deforme olup olmayacağı. Pırlantaysa rengi, karat büyüklüğü, deri kordon ise, hakiki deri mi? Egzotik deriyse gerçek olup olmadığı ya da baskı olup olmadığına bakılır. Taşlı saat istiyorsanız, günün her anını kaldırabilecek ağırlıkta ve ışıltıda taş olmasına dikkat etmelisiniz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı