Yayın akışı

Microsoft Student Partners kayıtları başladı

Microsoft tarafından üniversite öğrencilerine yönelik düzenlenen Microsoft Student Partners kayıtları başladı. Programın detayları yazımızda. 

Microsoft tarafından her yıl düzenlenen Microsoft Student Partners bu yılda birbirinden güzel etkinliklere hazırlanıyor. Üniversite öğrencilerine yönelik olan bu program dahilinde öğrenciler Microsoft teknolojilerini daha yakından tanımaya, uzman kişiler tarafından eğitim görmeye ve bildiklerini başkaları ile paylaşmaya başlıyorlar. Üstelik bu projeye katılabilmek için okuduğunuz bölümün ne olduğuna bakılmıyor. Yani Microsoft kapılarını kendini geliştirmek isteyen tüm öğrencilere açmış durumda.

Microsoft-Student-Partners

Kariyerinize büyük katkılar sağlayabilecek olan programın başvuruları 15 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Başvuru sırasında ufak bir cv dolduruyorsunuz. Burada okuduğunuz üniversiteyi ve bölümünüzü yazıyorsunuz. Her üniversiteden 1 ile 4 kişi bu programa katılabiliyor. Seçilebilmek için ise yazılım konusundaki bilgilerinizden çok sizin sosyal becerileriniz ve liderlik yetenekleriniz göz önüne alınıyor. Çünkü seçildiğiniz andan itibaren 21-23 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 3 günlük bir eğitim sürecine giriyorsunuz. Bundan sonra ise artık bir takım parçası oluyorsunuz ve birlikte hareket edip birlikte karar alıyorsunuz. Microsoft tarafından yürütülen projelerde yer alıyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz.

Başvurunuzu http://aka.ms/msptr buradan yapabilirsiniz. Eğer sizlerde kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız Microsoft Student Partners ilginizi çekebilir.

Microsoft-Student-Partners-basvurulari

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı