Foto GaleriİnternetYayın akışı

En korkunç 15 Google sokağı

Google Maps üzerinde bulunan bu sokak resimleri internet kullanıcılarını hem şaşırtıyor hemde korkutuyor. İşte o sokaklar. 

Çoğu kez haritaya bakmamız gerektiğinde internet üzerinden Google Maps‘e giriyoruz. Bu sayede çok hızlı bir şekilde istediğimiz haritaya erişebiliyor, istediğimiz sokağı anında bulabiliyoruz. Hatta o sokağın neye benzediğini bilmek istiyorsak Google ‘ın 3 boyutlu resimleme özelliği ile resmen sokakların içerisine girebiliyoruz.

Güncelliği değişebilen bu resimler ile daha önce hiç gitmediğiniz bir şehre gidebilirsiniz. Fakat ara sıra karşınıza tuhaf görüntüler de çıkabilir. Bu görüntülerden bazılarının ise oldukça korkunç olduğunu söyleyebiliriz. İşte bunu fark eden yabancı bir firma Google Maps kullanıcılarından topladığı tuhaf resimleri internet üzerinde yayınlamış durumda. Bu resimlerden bazıları bizleri korkutmaya yetti.

İşte o sokaklar

Bu resimde yaralı bir ineği yada farklı bir hayvanı görüyoruz. Tabi hayvanın duruş biçimine bakarsak çok da iyi bir durumda olmadığını anlayabiliriz.

google-maps-korkunc-sokak10

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7 8Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı