Mobil

iPhone 6 kutudan çıkıyor

Apple kullanıcılarının merakla bekledikleri ve 9 Eylül’de tanıtılacak olan iPhone 6 kutudan çıkarılıyor. İşte yeni telefonun son görselleri. 

iPhone 6 için internet üzerinde pek çok sızıntı haber dolaşsa da ortaya çıkan bu haber tüm Apple kullanıcılarının dikkatini çekmiş durumda. Kutusundan çıkarıldığı ve çalıştırıldığı söylenen ve resimlerde net bir şekilde gördüğümüz iPhone 6 ‘nın tanıtımda kullanılacak olan telefonla aynı olduğu iddia ediliyor.

Tabi ki bu iddianın doğru olup olmadığı bilinmiyor. Bunun tanıtılacak olan gerçek iPhone 6 olabileceği gibi aynı zamanda Apple tarafından tanıtım amaçlı geliştirilen bir üründe olabileceği düşünülüyor. Ayrıca sahte Çin modellerini de unutmamak lazım. Artık gerçek modeller ile sahtelerinin neredeyse ayırt edilemedi günümüzde resimdeki telefonun Çin malı olması da ihtimaller arasında. Resimleri detaylı bir şekilde incelediğimizde iOS 8 üzerinde bulunan takvim uygulamasının aslında gerçeğine pek benzemediğini görüyoruz. Bu da bizi yine Çin malı bir iPhone olup olmadığı sorusuna itiyor.

9 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen iPhone 6 için akıllı telefon sahiplerinin heyecanı artmaya devam ediyor. Acaba Apple ‘ın uzun süredir beklenen akıllı telefonu bizlere büyük ekranı ile beklenileni verebilecek mi? Bu sorunun cevabını tanıtımda göreceğiz.

iphone-6-klvyr-2

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı