HaberlerMobilYayın akışı

En İyi Android Uygulamaları (Ağustos 2014)

Geçtiğimiz son 10 yılda Android uygulamaları sayesinde insanlar cep telefonlarında ya da tabletlerinde birçok bakımdan kolaylıklar sağladı. Android uygulamalar biliyorsunuz gittikçe zaman açsından sıkıntı yaşadığımız şu günlerde bizler için büyük avantaj sağlıyor. Bazı Android uygulamaları eğlenceye yönelik olabiliyor. Bu uygulamalar sayesinde zaman açısından çok avantaj yakalıyoruz. İstediğimiz uygulama için cihazımızdan birkaç tuşa basmak yeterli oluyor. Gelişen teknoloji sayesinde gün geçtikçe hızlanan hayat tempomuzda kendimiz için de zaman yaratabiliyoruz. Android uygulamaları için her gün yeni bir program çıkıyor. Günümüzde o kadar çok uygulama var ki artık hangi uygulamanın iyi olduğunu ayıramaz olduk. Geçtiğimiz yıl bu uygulamalar daha çok fotoğraf düzenleme ya da cihazımızda yeni görünümler sağlamaya yönelik idi. Bugün de bu uygulamaları görebiliyoruz. Ama son birkaç aydır bu uygulamalarda büyük gelişmeler yaşandı. Uygulama geliştiriciler artık bir Android uygulamasından beklentilerin artmasını sağladı. Ağustos 2014 En İyi Android Uygulamaları için yaptığımız araştırmalarda artık Android uygulamalarının sadece fotoğraf düzenleyici olarak geliştirilmediğiniz, farklı birçok amaç için de yeni uygulamaların geliştirildiğini görebiliyoruz. Her geçtiğimiz gün uygulamaların arttığını görüyoruz.

En İyi Android Uygulamaları
En İyi Android Uygulamaları

Android uygulamalar çıktığından beri tüm siteler kendi sitelerinin de cihazlardan görüntülenebilmesi ve programlarının kullanılır hale gelmesi için Android uygulamalara uygun bir alt yapı oluşturmaya çalışıyor. Bu da sitelerin artık her yerde ve her şartta kullanılabilir ve görüntülenebilir olmasını sağlıyor. Bazı siteler yaygın şekilde kullanılan programları sunuyor. Fakat sitelerin Android uygunluğu olmadığı için birçok kesim bu olanaklardan mahrum kalıyor. Bunun için de sitelerin Android uygulamalara uygun bir alt yapı oluşturmalarına şahit oluyoruz. Günümüzde herkes zamanının çoğunu internette geçirmektedir. Ticari hayatın da internete dahil olmasından kaynaklı olarak Android uygulamaların geliştirilmesi ile artık sadece evlerimizde PC başında değil istediğimiz an yeniliklerden yararlanabiliyoruz. Android uygulamaları sayesinde cep telefonlarından ya da tabletlerden araştırmalarımızı yapabiliyoruz. Android uygulamaları internetin bize sağladığı kolaylıklardan çok daha farklı bir avantaj sağlıyor. Ağustos 2014 En İyi Android Uygulamaları ile bu uygulamaların her geçen zaman daha da geliştiğini görmek mümkün. Akıllı cihazların hayatımıza dahil olması ile artık teknolojiyi kendimize daha faydalı bir şekilde kullanabiliyoruz.

Android uygulamaları için Ağustos ayı için en farklı uygulamalar arasında interneti daha hızlı kullanmamızı sağlayan uygulamalar, fotoğraf düzenleyiciler yine yoğun olarak görülüyor. Her ay için sizlere yeni uygulamalar konusunda bilgi vermeye devam edeceğiz. Bu bilgiler ile işinize yarayacak olan uygulamalardan haberdar olarak akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Uygulamalar konusunda her geçtiğimiz gün yeni gelişmeler meydana geliyor. Yeni uygulamalar sayesinde tabletlerimizde ya da akıllı telefonlarımızda daha kullanışlı bir durum yaratabilmekteyiz. Bu ayın uygulamaları genellikle videoların yönetimi, dosya ve uygulama yönetimi ile ilgili. Bunlardan farklı olarak ilk sayfamızda sizlere ölçüm ile ilgili olan bir uygulama ile başlamak istiyoruz. Farklı bir uygulama olarak en dikkat edici uygulama olarak Smart measure bu ayın en farklı uygulamalarından birisidir.

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı