HaberlerMobilYayın akışı

Ayın En İyi Android Uygulamaları

Android, şuana kadar geliştirilmiş işletim sistemleri arasında en pratik ve hızlı kullanımı ile biliniyor. Son yıllarda tabletlerin ve telefonların daha fazla özellik içermesi böyle bir pratikliği de getirdi. Teknolojik gelişmeler her geçen gün artarken, telefonlarda ve tabletlerde kullanabileceğimiz uygulamalarda da artışlar oluyor. Bu uygulamalar birçok konuda daha pratik bir işlemler yapmamızı sağlıyor. Özellikle android işletim sisteminin eksiklerinin olduğu bir alanda farklı uygulamalar geliştirilerek bu eksiklikler kapatılıyor. Android işletim sisteminin eksikliğinin olduğu alanlardan birisi bildirim özelliğindedir. Bildirim konusunda çok iyi geliştirilemediğinde, her geçen gün artan sosyal paylaşım siteleri, oyun siteleri gibi mecralardaki bildirimlere karşı yetersiz kalabiliyor. Ayın En İyi Android Uygulamaları arasında bildirim sistemi ile ilgili geliştirilmiş olan uygulamaları göreceksiniz. Bu uygulamalar sayesinde her türlü gelişmeden haberdar olabileceğiz.

Ayın en iyi android uygulamaları için size sadece bu ayki uygulamaları değil aynı zamanda geçtiğimiz 2 ayın da uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz. Bu uygulamalardan daha tanışmadıklarınız varsa sitemiz sayesinde tanışabilirsiniz. Zira bu uygulamalar gerçekten de ciddi bir pratiklik sağlıyorlar. Uygulamaların aslında hemen hemen hepsi bildirim için geliştirilmiş. Sosyal paylaşım sitelerindeki gelişmelerden haberdar olmak, oyun sitelerinden faydalanmak için geliştirilen uygulamaları yoğun olarak görüyoruz. Bunun haricinde de resimler için çeşitli efekt uygulamaları da yoğun olarak geliştirilen ve kullanılan uygulamalar. Fotoğraflara değişik efektler verebiliyoruz. Yer bildirimleri için geliştirilen uygulamalar ile gittiğiniz yerleri kaydedebiliyorsunuz. Son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalardan birisi de yıldızların konumu üzerine oldu. Bilime merak salanların tercih etiği bu uygulama ile yıldızların yerini, birbirleri arasındaki uzaklığı görebiliyorsunuz. Ayın En İyi Android Uygulamaları kapsamına giren uygulamalar arasında da yerini aldı.

Uygulamalar sayesinde aslında Android işletim sistemi içindeki bazı eksiklikler de tamamlanmış oluyor. Birçok uygulama sayesinde birbirinden farklı özelliğe sahip olan cihazlar aynı özelliklere kavuşmuş oluyor. Fakat bu uygulamaları indirirken de dikkatli olmak gerekiyor. Casus yazılımlar nedeni ile can sıkıcı durumlarda kalabiliyoruz. Özellikle son zamanlarda antivirüs uygulamaları çok fazla talep görüyor. Bunun dışında fotoğraf düzenleyici uygulamalar da en çok tercih edilenler arasında geliyor. Ayın En İyi Android Uygulamaları arasında kullandığınız telefonun menüsünü değiştiren uygulamaları da göreceksiniz.

En iyi android uygulamaları için de yeni güncellemeler yapılıyor. Bu uygulamalar yoğunluk olarak navigasyon uygulamaları üzerine oluyor. Navigasyon uygulamalarından IGO en çok kullanılan uygulamalardan birisi. Google Now Launcher ise bu ay içinde güncelleme yapılacak olan uygulamalardan birisi. Android 4.1 üstü sürüm sahibi olan herkes kullanabilecek. Uygulamadan kısaca bahsetmek gerekirse uygulama telefonunuzda var olan ama size bir faydası olmayan uygulamaları kaldırmanızı sağlıyor. Android uygulamaları her geçen gün artarken mevcut olanlar için de sürekli olarak güncellemeler yapılıyor.

Android uygulamalar ile teknolojik gelişmelere yeni bir boyut da geldi. Bu uygulamalar ile internetin sağladığı fayda arttı. Artık gittiğimiz yerleri kaydedebileceğimiz ve yaptıklarımızı paylaşabileceğimiz birçok uygulama kullanabiliyoruz. Android uygulamaları arasında kalite tercihi yapmak da zor. Çünkü her bir uygulamanın farklı bir faydası var. Uygulamaların bizler için bir avantajı, tlf ve tablet üreticileri için dezavantaj olabiliyor. Android uygulamalar cihazların birbirleri ile farklılıklarını eşitleme özelliği sağlıyorlar. Google Play gibi ortamlardan indirebildiğimiz uygulamalar ile birbirinden farklı cihazlarda aynı özellikleri yakalamak mümkün oluyor. Bu neden ile Ayın En İyi Android Uygulamaları ile ilgili araştırmalar da biraz zor oluyor. İşte uygulamalardan en iyileri. Hadi başlayalım.

En çok tercih edilen bu uygulamalar hala yoğun talep alıyor. Bunun yanında uygulamalara bambaşka uygulamalar da dahil oldu. Uygulamalar o kadar çok çeşitli ki aralarından hangilerinin kaliteli olduğunu seçmek imkansız hale geldi. Cihazların tüm eksiklerini kapatan bu uygulamalar sayesinde artık kullandığımız cihazlara neredeyse bütün bir hayatımızı programlayacak uygulamalar sığdırabiliyoruz.

Oyun Haberleri
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Alternatif YouTube uygulaması harika olmuş gerçekten uygulamadan her çıktığımda videolar kapanıyordu çok sinir bi durum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı