Advertorial

Sosyal Ninja Sosyal Medyayı Sallıyor!

sosyal_ninjaBize dendi ki sosyal medya nispeten eski hikaye, e ninjalık desen o zaten iyice eski müessese. O halde neden ikisi bir araya gelmesindi? Kesinlikle gelsindi. Nitekim geldi de…

Sosyal.ninja tamı tamına 2 ayı aşan yayın hayatı boyunca, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli okuyucuları ile paylaşan, site gibi sitedir. Dile kolay, TAM 2 AY!1!!11!!! Nerelerden nerelere valla. Nazar boncuğunu sitenin muhtelif yerlerine kod ile ekleyeceğiz, merak edilmesin.

Sosyal ninja, sosyal medyaların dünyadan haberdar eden, yepyeni dijital platformunun adıdır.

Kendisi de bir social network olan social network haber sitesi, ninjalığın tek ve gerçek adresi. Sosyal medyaya ninjalığı katık ettik, ettik ki haberin en hızlısı, en bi’ lokmalığı, en keyifle okunanından mahrum kalmayın. Onlar Gülben Ergenler, Hülya Avşarlar… biz tekiz.

Kurulduğu günden itibaren (2 aydır falan), uzman kadrosu ile (isteyen herkes yazar olabiliyor), gerçek haberleri, gerçek üstü bir dille, akıllara durgunluk verecek şekilde, eğlendiren, güldürürken tahmin edeceğiniz gibi düşündüren (ama haberleri kısa tuttuğumuz için çok da düşünmenize gerek olmuyor) haber sitesi ayağınıza geldi. 10’u aşkın alanda Ninjalara hizmet veren Sosyal Ninja’nın kategorileri arasında internet, inceleme, müzik, moda, sosyal medya ve teknoloji de bulunuyor.

Sosyal Ninja Sosyal Medyayı Sallıyor!
Sosyal Ninja Sosyal Medyayı Sallıyor!

Kısacası diyeceğimiz o ki, inanır mısınız her tarakta bezimiz var Allah’a şükür. Etliye sütlüye karışıyoruz, suya sabuna da dokunmadan edemiyoruz. Tabii bu kadar fazla iyi özelliğimiz olduğu için bir yerimize nazar değebilir. Siz “Maşallah” deyin, biz kendi arkamızı kendimiz kaşırız. Bizi takip edebilmek için sosyal.ninja adresinden bizlere ulaşabilirsin. Ayrıca bizi sosyal mecralarda da takip edebilmen için, sosyal medya hesaplarımızda var.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ahahah :D Çok eğlenceli ve enerjik bir tanıtım olmuş. Sitenin içeriği ve tasarımını çok beğendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı