Teknoloji Haberleri

Moto 360 ‘ın akıllı saat olduğuna inanmayacaksınız

Bildiğiniz akıllı saatleri bir kenara atın çünkü Moto 360 tasarımı ile aynen normal bir saat gibi görünüyor. 

Piyasada son günlerde oldukça popüler olan akıllı saatler her geçen gün kendilerini geliştirseler de çok önemli bir noktayı atlıyorlar. O da tüketicilerin tasarım olarak sadece normal bir saat istemeleri. Fakat bu noktayı Motorola firması tespit etmiş olmalı ki yeni ürünleri Moto 360 bizleri resmen kendisine hayran bıraktırıyor.

Moto360

Bu cihaz dışarıdan bakıldığında normal ve şık bir saat gibi görünüyor. Deri bilekliği, paslanmaz çeliği ve yuvarlak olması bunun en büyük nedeni. Fakat ekranına dokunduğunuzda ya da düğmesine bastığınızda artık elinizde bir akıllı saatiniz var. Onunla diğer saatlerde olduğu gibi istediğiniz her şeyi yapıyorsunuz.

Android Wear işletim sistemi ile gelen saatin etiket fiyatı ise 249 dolar olacak. Diğer akıllı saatlerden farklı olarak çervrenin ışık düzeyine göre ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlayabilen Moto 360 çıkış tarihi ise bu yazın sonu olması düşünülüyor. Ülkemize ise ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Sizce Moto 360 nasıl?

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı