Mobil

iPhone 6 gecikmeli olarak gelebilir

Apple tarafından yapılan açıklamaya göre yeni iPhone modellerinin piyasaya çıkış tarihi gecikebilir. Bu gecikmenin nedeni ise Samsung. 

Apple tarafından piyasaya sürülmesi beklenen yeni iPhone 6 modeli hakkında halen daha bazı bilinmezlikler var. Bunlardan bir tanesi iPhone 6‘nın büyük ve küçük ekran olarak iki modelle mi çıkacağı. Bir diğer ise telefonun çıkış tarihi.

Bu iki bilgiden bir tanesi hakkında sızıntı bir birli çıkmış durumda. Yayınlanan habere göre Apple Store müdürlerinden bir tanesi iPhone 6 ‘nın 14 Ekim tarifinde piyasaya sürüleceğini bildirmiş durumda. Tabi ki resmi bir duyuru olmadığından dolayı kesin çıkıştarihi halen daha gizemini koruyor. Ayrıca bu tarihin ertelenmesi de ihtimaller arasında.

Bu ertelenmenin nedeni olarak ta Apple’ın 1 Ekim ayı itibari ile Noel dolayısıyla satışların artacağı ve çıkış tarihini buraya kaydırabileceği düşünülüyor. Bir diğer neden ise Samsung firması. Samsung Note 4 gibi yeni modelleri ile piyasaya çıkmak üzere. Bu olunca da eğer Apple yeni telefonunu daha önce çıkarırsa Apple’a olan ilgi azalacak. Fakat Apple yeni modelini Samsung’dan sonra çıkarırsa bu seferde tam tersi olacak. yani Apple iPhone 6 ‘yı geç çıkararak farklı bir satış stratejisi planlıyor olabilir.

iPhone 6 hakkında yeni haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

iPhone 6'yı Hiç Böyle Görmüş müydünüz - 2

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı