Mobil

HTC ONE M8 için Android 4.4.3 güncellemesi

htc-one-m8-resmi-gorsel

Android’in yeni sürümü 4.4.3, HTC ONE M8 için yayınlandı. Güncelleme ile birlikte yepyeni özellikler kazanan telefon kullanıcılarını sevindirmiş durumda. 

Çıkışını Android Kitkat sürümü ile yapan M8 için şimdi 4.4.3 yayınlandı. Güvenlik açıkları nedeniyle şikayetçi olan kullanıcılar bu habere oldukça sevinmiş durumda. Çünkü yeni sürüm ile birlikte yeni özelliklerin yanı sıra öncelikle güvenlik açıkları kapatılmış durumda.

613 MB boyutundaki yeni güncelleme henüz ülkemizde yayınlanmış durumda. Wi-Fi üzerinden bu güncellemeyi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Güncelleme ülkemizde yayınlandığından OTA üzerinden ya da cihazınızın bilgisayar yazılımı üzerinden yapabilirsiniz. Peki yeni güncelleme ile gelen yenilikler neler?

Öncelikle dediğimiz gibi telefonun güvenlik açıkları kapatılmış durumda. Bunun dışında Wi-Fi, Mobil ağlar ve Bluetooth bağlantıları daha iyi bir hale getirilmiş durumda. Böylece veri aktarım hızı bir nebzede olsa artırıldı. Güncellenen uygulamalar içerisinde ise kamera, galeri, ayarlar ve HTC Sync bulunuyor. Ayrıca birkaç uygulama ve özellikte daha iyi optimize edilerek performansları artırılmış durumda.

Kısacası HTC ONE M8 yeni güncelleme ile mükemmel bir hale gelmiş durumda. Yeni güncellemeyi yükleyerek telefonunuzdaki sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı