Teknoloji Haberleri

Turkcell T-Fit çıktı

Turkcell yeni akıllı telefonu olan T-50 ile birlikte çıkardığı akıllı saat T-Fit piyasaya çıktı. Peki T-Fit’in özellikleri nasıl?

Turkcell kendini geliştirerek yeni teknolojilerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Günümüzde en popüler cihaz olan akıllı telefonlarda Turkcell‘de kendi modellerini yaratıyor. Yeni modelleri olan T-50 ile birlikte piyasaya sürülen T-Fit akıllı bileklik ilgimizi çekmeyi başardı.

T-Fit sağlık üzerine kurulmuş olan bir cihaz. Yani kısaca sizin sağlık koçunuz diyebiliriz. Attığınız adımlardan harcadığınız kaloriye kadar her şeyi hesaplayabilen bu saat aynı zamanda sizlere ne kadar rahat uyuduğunuzu gösterebiliyor. Android yazılımı ile tüm Android 4.3 ya da üzeri yüklü olan tüm telefonlarda çalışabilen T-Fit ağırlık olarak ise sadece 18 gram. Saatin bu kadar hafif olması ise onu cazip kılan bir diğer faktör. Çünkü kimse ağır bir saat ile dolaşmak istemez.

Bluetooth 4.0 ile telefonunuza bağlanan T-Fit, hiç şarj edilmeden 3 gün açık kalabiliyor. Bu kadar uzun pil ömrüne sahip olması cihazı öne çıkaran bir diğer faktör.

T-Fit fiyatı da oldukça düşük. Peşin aldığınızda 119 liraya geliyor.

turkcell-t-fit

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı